Psycholog i psychoterapeuta z Warszawy.
Z okazji dnia dziecka specjalny odcinek podcastu. Podcastowy dzień dziecka to zabawa, w której podcasterzy i podcasterki nagrywają swoje interpretacje baśni, bajek i wierszyków a jednocześnie zachęcają do wpłat na jakiś słuszny, związany z dziećmi cel. W tym roku organizujemy go nieco na wariackich papierach, ale za to skutecznie. Listę podcastów uczestniczących w tegorocznej edycji znajdziecie Państwo na stronie www.podcastowydziendziecka.pl 1 czerwca, w Dniu Dziecka, wszystkie bajki i wiersze udostępniane są w podcastach uczestników zabawy, robią nam jednak psikusa i całkowicie się mieszają, więc w różnych miejscach pojawiają się zupełnie różne utwory. Do podcastu Doświadczenie Psychoterapii zawitał Mateusz Zbojna, autor konopnego podcastu „Otwieramy oczy”, który przeczyta wiersz Marii Konopnickiej „Jadą, jadą dzieci drogą” oraz baśń Barda Beedle’a „Czarodziej i skaczący garnek”. Jeśli Wam się podoba – wpłaćcie na WOŚP. Jeśli się nie podoba – wpłaćcie dwa razy więcej — wszystko na stronie https://www.wosp.org.pl/fundacja/jak-wspierac-wosp/wesprzyj-online Podcastowy dzień dziecka 2020 [DP005s]. Nagrano 29 maja 2020. Odcinek trwa około 9 i pół minuty i “waży” nieco ponad 18MB. #polskipodcast The post Podcastowy dzień dziecka 2020 [DP005s] appeared first on Doświadczenie psychoterapii. Podcast..
W obliczu pandemii koronawirusa Facebook wprowadził nową reakcję na posty. Reakcja to buźka przytulająca serduszko. Po angielsku opisana jako Care, zaś po polsku: Trzymaj się. W tym krótkim odcinku komentuję, z psychoterapeutycznej perspektywy, to tłumaczenie i sugeruję jakich słów możemy używać, żeby w krótki sposób dać wsparcie. Trzymaj się! [DP004s]. Nagrano 3 marca 2020. Odcinek trwa 8 minut i 37 sekund „waży” niecałe 13MB. #polskipodcast The post Trzymaj się! [DP004s] appeared first on Doświadczenie psychoterapii. Podcast..
W obliczu epidemii koronawirusa zdecydowana większość procesów psychoterapeutycznych przeniosła się do internetu. Ten odcinek prezentuje różne aspekty, wady i zalety tej pracy, a także pomysły jak uczynić ją bardziej przyjemną i efektywną. Odcinek został nagrany zanim ujawniono problemy związane z bezpieczeństwem w oprogramowaniu Zoom. Zachęcam do subskrybowania oraz kontaktu – jestem bardzo ciekaw Państwa uwag. Wiadomość można wysłać za pośrednictwem strony www.psychoterapia.art/kontakt. Można też lajkować fanpejdż na fejsbuku: https://www.facebook.com/DoswiadczeniePsychoterapii/ Przygotowując odcinek korzystałem z filmu przygotowanego przez Małgorzatę Galbarczyk: https://www.youtube.com/watch?v=WLcNA22Drgg Fragmentu książki “Skills in Gestalt” autorstwa Phil’a Joyce i Charoltte Skills w tłumaczeniu Anny Hardek, która niebawem ukaże się nakładem Instytutu Integralnej Psychoterapii Gestalt a także z webinara prowadzonego przez psycholożkę i psychoterapeutkę, mgr Magdalenę Skuza-Singh. Polecam nagrania Chwile wytchnienia przygotowane przez nauczycielki psychoterapii Polskiego Instytutu Ericksonowskiego. Nagrania są dostępne na:Stronie www Instytutu: http://www.p-i-e.pl/wsparcie-w-kryzysie/chwile-wytchnienia/Kanale podcast w anchor: https://anchor.fm/psychoterapiaihipnozaAdres RSS podcastu: https://anchor.fm/s/fd4b750/podcast/rssOraz na youtube: https://www.youtube.com/channel/UC7D1sH8JvRcQVvWiZkQeDYw Podcast dr hab. Pawła Holasa Jak nie zwariować dostępny jest w serwisie Audioteka:https://web.audioteka.com/pl/podcast/70b27ca0-4314-4d89-b059-082b1267b84f Psychoterapia online [DP003]. Nagrano na przełomie marca i kwietnia 2020. Odcinek trwa nieco ponad 30 minut i „waży” nieco ponad 37MB. #polskipodcast The post Psychoterapia online [DP003] appeared first on Doświadczenie psychoterapii. Podcast..
W tym odcinku opowiadam o pieniądzach w psychoterapii. Wymieniam różne aspekty i znaczenia, jakie pieniądze wnoszą do gabinetu i jak wpływają na relację psychoterapeutyczną. Jest to ważny i trudny temat, bo czy wypada brać pieniądze za tę pracę? Za co faktycznie płaci się w gabinecie? Czy to, kto płaci ma znaczenie? Jak zmiany stawki czy rabat wpływają na terapię? Ile pieniędzy trzeba wydać, żeby zostać psychoterapeutą? Jakie są finansowe koszty tej pracy? Po co terapeutom pieniądze? Czy terapeuci pracują tylko w trakcie sesji? Za co jest honorarium, które dostają? Na te i inne pytania staram się odpowiedzieć w drugim odcinku podcastu. Zapraszam do słuchania! Pieniądze w psychoterapii [DP002]. Nagrano w połowie stycznia 2020. Odcinek trwa nieco ponad 16 minut i „waży” niemal 33MB. #polskipodcast The post Pieniądze w psychoterapii [DP002] appeared first on Doświadczenie psychoterapii. Podcast..
View 11 more appearances
Share Profile
Are you Andrzej? Verify and edit this page to your liking.

Share This Creator

Recommendation sent

Join Podchaser to...

  • Rate podcasts and episodes
  • Follow podcasts and creators
  • Create podcast and episode lists
  • & much more

Creator Details

Birthdate
Dec 28th, 1982
Location
Warsaw, województwo mazowieckie, Poland
Episode Count
5
Podcast Count
1
Total Airtime
1 hour, 31 minutes
PCID
Podchaser Creator ID logo 015896