Cycling & Motorsports Commentator @Eurosport_TR - Vasıtalar @SocratesPods - Twitch Streamer #keepfightingmichael
Vasıtalar’ın 33. bölümünde Barkın Kızıl ve Mali Selışık, Mugello’da damalı bayrağın ilk kez F1 araçları için kalktığı hafta sonunu yorumluyorlar. Monza’dan sonra bir kez daha hareketli bir seyir izleyen Toskana GP’de kırmızı bayrakların sallanmasına yol açan kazalar, bu kaotik yarışın kazananları ve kaybedenleri, Sebastian Vettel’in kesinleşen transferi ve nadir rastlanan Romain Grosjean övgüleri de bu bölümün içeriğinde kendine yer buluyor. Mick Schumacher, bu sezon bir kez daha yeni bir yarış kazananını selamladığımız Misano’daki MotoGP hafta sonu ve Deniz Öncü, Ayhancan Güven, Salih Yoluç gibi yarışçılarımızın performansları da Vasıtalar’da konuşuluyor.
Vasıtalar’ın 32. bölümünde Mali Selışık ve Barkın Kızıl, Formula 1 tarihinin en beklenmedik podyumlarından biriyle sona eren Monza yarışının hemen ardından kayda girdiler. Dinleyicilerimizden topladığımız sorularla yolunu bulan Vasıtalar ekibi, AlphaTauri’yi podyumun zirvesine taşıyan Pierre Gasly, yeni bir dip noktasını tecrübe eden Ferrari, Lewis Hamilton’ın cezası, beklentilerin altında kalan Bottas ve Albon üzerinden hafta sonundaki gelişmeleri toparlıyor. Williams ailesinin Formula 1’den çekilmesi, gelecek sene Alpine adıyla göreceğimiz Renault, Porsche Supercup’taki ikinci sezonunu genel klasman üçüncülüğüyle noktalayan Ayhancan Güven ve Supersport 300 serisinde etkileyici bir hafta sonu geçiren Bahattin Sofuoğlu gibi gündem maddelerimiz de var.
Vasıtalar, bir haftalık bir aranın ardından 31. bölümü güzel bir haberin yankılarıyla açıyor. Mali Selışık ve Barkın Kızıl, 13-15 Kasım 2020 tarihlerinde takvime dönüş yapacak 8. Türkiye GP hakkında konuştuktan sonra, imzalanan yeni Concorde Anlaşması ve tepkili bir Otmar Szafnauer’e geçiyorlar. Spa-Francorchamps’da Mercedes’in domine ettiği hafta sonunda feci bir performans gösteren Ferrari’ye ve podyum iddiasını perçinleyen Renault’ya değiniyoruz. Toprak Razgatlıoğlu, Can Öncü ve Bahattin Sofuoğlu’nun serilerinden son havadisleri aldığımız 31. bölümde, dört teker gündemine dönüşü yine güzel bir haberle yapıyoruz. Spa’da podyumun en üst basamağına çıkarak Porsche Supercup sezonundaki ikinci yarış zaferini çıkaran Ayhancan Güven’i tebrik ediyor ve gözümüzü Monza’ya çeviriyoruz.
Vasıtalar’ın 30. bölümünde Barkın Kızıl ve Mali Selışık, Lewis Hamilton’ın yeni bir rekoru tarihe gömdüğü İspanya GP’den geriye kalanları değerlendiriyorlar. Hamilton’ın podyum rekoru, Checo’nun dönüşü, Stroll’ün müthiş startı, “mahalle kasabı” Grosjean, “günün pilotu” Vettel üzerinden pek de seyir zevki vermeyen yarış hafta sonunun önemli aktörlerini sıralayan ikili, buradan MotoGP heyecanına sıçrıyor. Maverick Vinales ve Valentino Rossi’nin ölümden döndüğü kazayı ve Andrea Dovizioso’nun zaferini konuştuktan sonra, Deniz Öncü, Ayhancan Güven ve Salih Yoluç’un yarışlarına değiniyoruz.
View 31 more appearances
Share Profile
Are you Barkın? Verify and edit this page to your liking.

Share This Creator

Recommendation sent

Join Podchaser to...

  • Rate podcasts and episodes
  • Follow podcasts and creators
  • Create podcast and episode lists
  • & much more

Creator Details

Location
Istanbul, İstanbul, Turkey
Episode Count
35
Podcast Count
2
Total Airtime
21 hours, 16 minutes
PCID
Podchaser Creator ID logo 130883