Development enthusiast, trainer, consultant, coach and podcaster. / Gelişim meraklısı, eğitmen, danışman, koç ve podcast yayıncısı.
"Güvene en çok ihtiyacımız olan zamanlardan geçerken, herkesi birbirine bağlayan bu kuvvetli yapıştırıcı ile bilinmek ve anılmak istiyorum"Bir yönetim danışmanı ve koç olan Müge Cantekin'le, güveni ve yeni kitabı "İki Yüzlü Güven Ortağı" nı konuştuk.
Bankacılık, içinde çok çeşitli dalları barındıran ve tek bir temsilci ile hepsine değinilemeyecek denli geniş bir iş alanı. Bu bölümde, Ekonomi mezunu olan, mesleğin kurumsal kredicilik tarafında ve çeşitli yönetim seviyelerinde görev yapan bir bankacıyı dinliyoruz. Bilmeyenlerden bankada çalışmakla ilgili en sık duyduğumuz yorum "sıkılmak" olsa da, kimler için hiç de sıkıcı olmayabileceği, azim ve sabrın işlevi, mesleğin geleceği, nasıl iyi bankacı olunabileceği ve yetki sahibi olunduğunda ne gibi tatminkar tarafları olduğu, çok daha fazlasıyla birlikte bu sohbette. Farklı meslek ve işlerden insanların gözünden o işe, sektöre ve kariyer yoluna beraber baktığımız seride yer almasını istediğiniz iş, meslek ve sorularla ilgili bana. ulaşabilirsiniz. Eğitim ve seminer talepleriniz için de yazabilirsiniz. ece@kendiyolun.com / Linkedin & Instagram: Ece Ağabeyoğlu (Örgüt Psikolojisi Uzmanı ve Kariyer Koçu)
Ece ve Gözde, bu bölümde Allianz Türkiye Çevik Ofis Lideri Serhat Toptancı'yı ağırlıyor.. Çeviklik konusu ile ilgilenenlerin dikkatine talibiz.
İddialı olmak sizin için ne ifade ediyor? Bir kişinin iddialı biri olması ne demek? Önce tanımından bahsediyor, sonra da eğer kendiniz için bu konuya eğilme niyetiniz varsa, yol gösterebilecek sorular soruyorum. Aynı konuya Uplifers sitesindeki "İddialı Olma Konusunda İddialı mısınız?" adlı makalemden de ulaşabilirsiniz. "İş ve Yaşam" serisi, çeşitli platformlarda çalışmak, iş yaşamı, tatmin ve denge konularında yayınlanan yazılarımın sesli versiyonları. Araştırma sonuçları ile kendi görüş ve deneyimlerimin birleşimini içeriyor. Soru, öneri, koçluk ve eğitim talepleriniz için bana ulaşabilirsiniz: mail: ece@kendiyolun.com Instagram ve Linkedin: Ece Ağabeyoğlu
View 132 more appearances
Share Profile
Are you Ece? Verify and edit this page to your liking.

Share This Creator

Recommendation sent

Join Podchaser to...

  • Rate podcasts and episodes
  • Follow podcasts and creators
  • Create podcast and episode lists
  • & much more

Creator Details

Location
Izmir, İzmir, Turkey
Episode Count
136
Podcast Count
5
Total Airtime
17 hours, 48 minutes
PCID
Podchaser Creator ID logo 606002