42 imkansız kilometre Doktorların günde sadece 15 dakika tekerlekli sandalyeye belki oturabilir dedigi Okan, Mert’le beraber 42 kilometrelik bir maraton koşabilir mi? Okan Aracagök ve Mert Onaran’ın 0’dan 42 kilometrelik imkansıza ulaşma hikayesi. https://mobilsenozgursun.com​ #mobilsenozgursun​ #startyourimpossible​ #toyota​ #toyotatürkiye
https://isimgucumgezmek.com/ “Ruhunu gökgürültüsü ve şimşeklerin beslediği ateşli toprakların kadınıyım. Modern dünyanın aşırı evcilleştirilmiş kadınlarının yaşadığı sıcak evlerden kaçıp yemyeşil ormanlara, heybetli dağlara, gürül gürül suların çağladığı vadilere, yağmurların yıkadığı patikalara sığındım.” Hale Sargın'la hikayesini, gezginliğini, kurumsal hayattan çıkışını ve konfor alanını terk etme konusunu konuştuk.
"Güvene en çok ihtiyacımız olan zamanlardan geçerken, herkesi birbirine bağlayan bu kuvvetli yapıştırıcı ile bilinmek ve anılmak istiyorum"Bir yönetim danışmanı ve koç olan Müge Cantekin'le, güveni ve yeni kitabı "İki Yüzlü Güven Ortağı" nı konuştuk.
Ece ve Gözde, bu bölümde Allianz Türkiye Çevik Ofis Lideri Serhat Toptancı'yı ağırlıyor.. Çeviklik konusu ile ilgilenenlerin dikkatine talibiz.
View 39 more appearances
Share Profile
Are you Gözde? Verify and edit this page to your liking.

Share This Creator

Recommendation sent

Join Podchaser to...

  • Rate podcasts and episodes
  • Follow podcasts and creators
  • Create podcast and episode lists
  • & much more

Creator Details

Location
Istanbul, İstanbul, Turkey
Episode Count
43
Podcast Count
3
Total Airtime
9 hours, 39 minutes
PCID
Podchaser Creator ID logo 553481