Fanatyk Stephena Kinga. Współautor polskiego serwisu Kinga. Miłośnik filmu (głównie fantastyki i B-klasowych horrorów), nałogowy pochłaniacz seriali, książek i komiksów. Nieuleczalny kolekcjoner. Bywalec konwentów lubiący integrację miedzyfandomową. Wielki fan Star Wars w każdej postaci.
Podejrzewam, że po tym jak scenarzystka i reżyserka w jednej osobie odbierała na początku roku nagrodę za reżyserię "Gwiazdeczek", nie mogła przypuszczać jak duże kontrowersje wywoła jej film w momencie wejścia do szerokiej dystrybucji. Czy może nie tyle film, co kampania marketingowa  Netfliksa, która poskutkowała review-bombingiem na niespotykaną skalę. Jerry zapoznał się z tą produkcją i dziś ją dla Was omówi. Czy kontrowersje miały swoje uzasadnienie? Czy to faktycznie produkcja szkodliwa, czy wprost przeciwnie - ważny głos w dyskusji o obyczajowości nastolatków? Jak wypada wątek rodzinny? Czy całość jest godna uwagi? O tym wszystkim i paru innych kwestiach posłuchacie w dzisiejszym odcinku!
Nagi morderca? Sześciu detektywów? Wszyscy oni siedzą przy jednym stole próbując rozwikłać zagadkę kto zabił i w jaki sposób. Oryginalnie gra znana jako „Deception – Murder in Hong Kong” dziś omówiona jest przez Skurę, który wciela się w rolę detektywa i recenzuje kolejną grę z worka opatrzonego napisem „mechanika dedukcji”.
Pobierz audycję w pliku mp3W 380. odcinku podcastu Radio SK kontynuujemy serię, w której podsumowujemy kolejne miesiące pod kątem wydarzeń związanych ze Stephenem Kingiem. Dziś przyglądamy się newsom z sierpnia 2020 r. Samo to nie byłoby niczym wyjątkowym, gdyby nie fakt, że robimy to już po raz setny! A okrągły jubileusz to idealna okazja do świętowania, toteż przygotowaliśmy dla Was nagranie specjalne, które dostępne jest nie tylko tradycyjnie w wersji audio, ale również jako film na YT. Dokładnie tak, możecie nas nie tylko posłuchać, ale również zobaczyć, do czego bardzo Was zachęcamy! Zapraszamy i pozdrawiamy, Mando, Jerry, Chewbacca i puszek pigmejski Arnold.Audiobook "Talizman" dostępny w Audiotece.pl"Later" - zapowiedź nowej książki Stephena KingaZapowiedzi wydań zbiorczych Hill House ComicsPremiera nowego komiksu z serii "Locke & Key" - "In Pale Battalions Go…""Bastion" na pierwszych materiałach promocyjnych i na pierwszym teaserze Spotkanie Stephena Kinga z Jamesem Burke'em - zapis znajdziecie tutajRock Bottom Remainders - śpiewa "Don't Stand by me"
Pobierz audycję w pliku mp3W tym tygodniu mieliśmy zaplanowane dla was coś ekstra, ale wyniknęły chwilowe, drobne problemy, przez które audycja przesunęła się o kilka dni. Daliście jednak wyraźny sygnał, że skoro mamy piątek to musi być też nowe Radio SK, a my nie pozostawiamy takich próśb bez odpowiedzi. W 379. odcinku Radio SK zapraszamy na audycję, która tak naprawdę zapoczątkowała falę nagrań z ostatnigo pół rocza. Gdy w marcu zamknięto nas w domach z powodu pandemii, stwierdziłem że przerwa w Radiu SK zbyt mocno się wydłuża i nagram sobie coś krótkiego na rozruch. Jak sie później okazało to nagranie dało mi potężnego kopa i maszyna ruszyła pełną parą. Natomiast dzisiejsza audycja przeleżała sobie w szufladzie 6 miesiecy czekając na swoją kolej. Co ciekawe we wstępie przepraszam, za duże natężenie Joe Hilla w Radiu SK co po 6 miesiącach jest nadal aktualne :-) Z dzisiejszego podcastu dowiecie się natomiast jak wypada powrót po latach do historii peleryny dającej swemu właścicielowi supermoce.
View 1420 more appearances
Share Profile
Are you Mando? Verify and edit this page to your liking.

Followers

Share This Creator

Recommendation sent

Join Podchaser to...

  • Rate podcasts and episodes
  • Follow podcasts and creators
  • Create podcast and episode lists
  • & much more

Creator Details

Episode Count
1424
Podcast Count
3
Total Airtime
1 month, 14 hours
PCID
Podchaser Creator ID logo 325439