@Socratesdergi yazı işleri müdürü, NBA yorumcusu, @yazihane yazarı. Eskiden @EurosportTV_TR'de bisiklet anlatırdı.
Socrates FC, üçüncü sezonunu İnan Özdemir, Atahan Altınordu, İlhan Özgen üçlüsüyle açıyor. Yeni yayın dönemine dair haberlerimizi verdikten sonra, Süper Lig’in ilk haftasından kalanları Atahan’ın seçkisiyle dinliyoruz. Ümit Aktan’la Haydi Maça’nın ve karasal yayında alt lig maçlarının geri dönüşünü kutladıktan sonra, Beşiktaş teknik direktörü olarak ilk tam sezonuna başlayan Sergen Yalçın’ın vadettiklerini konuşuyoruz. “Los Angeles’tan Kazım”, Ata Lokantası newsletter abonelerinin geçirdiği hareketli hafta ve Hamit Usta’nın kaymaçina tatlısı tarifi de bölüm konuları arasında.
Socrates FC geri dönüşünü tam kadro yapıyor! 45. bölümde İnan Özdemir, Atahan Altınordu ve İlhan Özgen, Lizbon’da yeniden start alan Şampiyonlar Ligi vesilesiyle organizasyonun geçmişine dalıyor ve derginin 65. sayısının merkez kortunu yeniden ziyaret ediyorlar. Juventus’ta kapanan Maurizio Sarri dönemini ve Andrea Pirlo tercihini de bu bölümde yorumluyoruz. Atahan’ın yeni kariyerinden özel hikâyeler de cabası… Not: Hikâyelerin devamı için yolunuzu Sanayi Mahallesi’ndeki Ata Lokantası’na düşürmenizi tavsiye ederiz. https://g.co/kgs/uwgdYC
Profesyonel sporda dönemler arası kıyaslama yapmak mümkün müdür? LeBron’ın kariyeri ve Jordan’ın kariyeri, kıyaslanabilir iki şey midir? Yoksa hepimiz, altın çağda yaşadığımıza mı inanmak istiyoruz? İnan Özdemir ve Orkun Çolakoğlu, son yılların bitmek bilmeyen tartışmasını Socrates bakış açısıyla ele alıyorlar.
Socrates FC, bir haftalık bir aranın ardından, moderasyon savaşlarına konu olan yeni bölümüyle karşınızda! İnan Özdemir, Atahan Altınordu ve İlhan Özgen, 44. bölümde ilk olarak Mert Hakan Yandaş’ın olası Fenerbahçe transferi üzerine, geçmişte İstanbul’un şampiyon kulüplerini birbirine düşüren bazı isimleri anıyorlar. Mehmet Topuz’dan Hasan Şaş’a, Tarık Daşgün’den Alfredo Di Stefano’ya uzandığımız bu sohbetin sonunda Fransa’da bir derginin editör masasından çıkan Ballon d’Or ödülünün tarihsel evrimine bir göz atıyoruz. Giorgio Chiellini’nin geçtiğimiz hafta Ballon d’Or üzerinden yaptığı Owen-Shevchenko-Totti kıyaslarını değerlendirirken, 1976’da Ali Kemal Denizci’ye oy veren gazetecinin de peşine düşüyoruz.
View 37 more appearances
Share Profile
Are you İnan? Verify and edit this page to your liking.

Share This Creator

Recommendation sent

Join Podchaser to...

  • Rate podcasts and episodes
  • Follow podcasts and creators
  • Create podcast and episode lists
  • & much more

Creator Details

Location
Istanbul, İstanbul, Turkey
Episode Count
41
Podcast Count
5
Total Airtime
1 day, 8 hours
PCID
Podchaser Creator ID logo 633650