Kaja is the host and editor of Nerdy Nocą podcast. IT engineer by education, graphic artist by trade, science communicator by chance. “We should, in sorrow and in resistance, increase the light. When the heart is dark, when the mood is dark, all we want is a little sanctified light. We want it to sputter and catch, and lift our hearts up as it does." -- Bear Bergman
Recent episodes featuring Kaja Mikoszewska
#063 Radziecki program kosmiczny 1. Od początku do Sputnika
Tej nocy rozpoczynamy podróż w kosmos tropem radzieckiego programu kosmicznego. Technologia rakietowa, pierwsze satelity i psy w kosmosie. (more…)
#062 Hobby: trekking
Tej nocy Kuba wrócił z wyprawy, by opowiedzieć, jak wyposażył się na wycieczki piesze, dokąd łazi i co z tego ma, a także powspominać przygody z tras w Szkocji i Irlandii. (more…)
#061 Historia 6. Załamanie epoki brązu
Historia, jakiej nie uczą w szkole, część szósta. Tej nocy obserwujemy zachód epoki brązu na wschodnim wybrzeżu morza. (more…)
Podcastowy Dzień Dziecka 2019
Dziś jest Dzień Dziecka! Z tej okazji z innymi zaprzyjaźnionymi podcasterami zorganizowaliśmy Podcastowy Dzień Dziecka! Specjalnie dla Was nagraliśmy wiersze. Jednak były na tyle niesforne, że rozbiegły się po całej sieci. U nas posłuchajcie nagrania przygotowanego przez Kaję z Nerdy Nocą. Skierujcie się tam i wyruszcie na poszukiwania naszego nagrania! Dajcie znać czy udało Wam się je odnaleźć!
## Podcastowy Dzień Dziecka 2019
Dziś Dzień Dziecka! Po sieci rozbiegły się niesforne wiersze nagrane przez najróżniejsze podkasty. (more…)
Share Profile
Are you kya? Verify and edit this page to your liking.
Followers
Recommend This Creator
Recommendation sent

Join Podchaser to...

  • Rate podcasts and episodes
  • Follow podcasts and creators
  • Create podcast and episode lists
  • & much more
Stats
Location
Warsaw, województwo mazowieckie, Poland
Episode Count
100
Podcast Count
10
Total Airtime
3 days, 22 hours