Krótka ta czytanka rzucać ma światło na tradycję i sens bajek, które na początku nie miały morału, ani nie kończyły się zdecydowaną konkluzją, a służyły raczej do gadania. Trochę tak, jak dziś seriale. Bajka z morałem jest pomysłem jeszcze ciepłym, tak jak bajka, w której nic złego nikomu się nie dzieje. Zapraszam Państwa.
"Często myślimy, że zwolennik teorii spiskowej to koleś w berecie wykonanym z folii aluminiowej, zamieszkujący okablowaną piwnicę. W ogóle tak nie jest. W teorie spiskowe wierzymy wszyscy, albo przynajmniej „czujemy, że coś może być na rzeczy”. W jeszcze więcej uwierzymy, kiedy sytuacja stanie się dla nas w jakimś momencie w życiu ciężka".Wywiad przeprowadziła Pani Anna Jastrzębska dla portalu https://hellozdrowie.pl Zapraszam do słuchania. :)A dla czytających, poniżej link do tekstu źródłowego:https://tinyurl.com/yyyfuyxw
Artykulik o tym, że sen nie jest przereklamowany opublikowany został w kampanii Mediaplanet i spotkał się z życzliwym przyjęciem osób niedosypiających i znajomych osób niedosypiających. Teraz dostępny będzie do odsłuchania i tu. Wersja papierowa znajduje się pod poniższym adresem:https://www.edukacjaikariera.pl/efektywny-rozwoj-6/ktos-z-kim-lubie-sypiac/Życzymy miłej lektury :)
"Przepis na szczęśliwy związek małżeński" to wywiad udzielony dla serwisu mazurskiesluby.plPolecam Państwu nie tylko lekturę audio, ale i wizytę na stronie, ponieważ sama oprawa wywiadu jest niespotykanie elegancka. Adres:https://mazurskiesluby.pl/recepta-na-szczesliwe-malzenstwo/Dziękuję za zaproszenie, a Państwa zapraszam do słuchania i czytania.
View 5 more appearances
Share Profile
Are you Miłosz? Verify and edit this page to your liking.

Share This Creator

Recommendation sent

Join Podchaser to...

  • Rate podcasts and episodes
  • Follow podcasts and creators
  • Create podcast and episode lists
  • & much more

Creator Details

Location
Warsaw, województwo mazowieckie, Poland
Episode Count
9
Podcast Count
2
Total Airtime
8 hours, 58 minutes
PCID
Podchaser Creator ID logo 692537