O podcastingu po polsku

A curated podcast list by btth
Creation Date December 18th, 2019
 Be the first to like this!
Chcesz coś tutaj dodać? Ależ proszę - pisz do nas na team maupa btth kropka peel ;)
O podcastach w cotygodniowym wydaniu. Informacje o podcastingu i tworzeniu podcastów.PN czyli Podcast News - informacje newsy i wydarzenia o podcastach i podcastingu.NP czyli Nagrywam Podcast - o planowaniu, przygotowaniu i nagrywaniu podcastów.
Cykl opowieści o fantastycznych ludziach, ich pasjach, przeżyciach. To historie osób, które – tak jak my – kochają podcasty i właśnie za pomocą mikrofonu chcą podzielić się z nami swoją wiedzą i hobby.
Interesuje Cię reklama w podcastach? StrefaPodcastu.pl to serwis i podcast, z którego dowiesz się dlaczego słuchacze podcastów to idealny target reklamowy. Szukasz skutecznych sposobów dotarcia do klientów? Zastanawiasz się jak zlecić kampanię reklamową w podcastach, i jakie korzyści przyniesie to Twojej marce, lub Twojemu klientowi? Dowiesz się tego z mojego podcastu, lub bezpośrednio ode mnie - skontaktuj się ze mną!
Dla podkasterów, słuchaczy i planujących własny podkast. Porady, statystyki, analizy, prognozy, rozmowy, spotkania. Strona podkastu jest jednocześnie otwartą grupą dla tego samego grona odbiorców. https://www.facebook.com/groups/podkastingwpolsce/ . Prowadzimy katalog polskich podkastów na stronie http://podkasty.info/katalog. Audycja jest jedną z form działania Fundacji "Otwórz się" wspierającej rozwój podkastingu w Polsce. Żeby być na bieżąco zapisz się na newsletter http://eepurl.com/cT-Cl9. Prowadzący: Borys Kozielski borys@podkasty.info, 602218851

Join Podchaser to...

  • Rate podcasts and episodes
  • Follow podcasts and creators
  • Create podcast and episode lists
  • & much more