Dinlediğim podcast yayınları

A curated podcast list by

Creation Date December 1st, 2020
 Be the first to like this!
Have something to share?Create your own list of podcasts or episodes!
 1. Türkiye'nin ilk günlük Podcast Bülteni! "Podfresh Daily"; Uraz Kaspar ve Aykut İbrişim tarafından hazırlanıp sunduğu bir mikro-podcast yayınıdır.Uraz Kaspar ve Aykut İbrişim; her sabah 7-8 dakikada, Türkiye'den ve Dünya'dan podcast sektörüne ait güncel gelişmeleri, podcast haberlerini, yeni podcast duyurularını günlük olarak yorumluyor.
 2. Podfresh Roundtable her Pazar akşamı Podfresh sosyal medya hesaplarından saat tam 21-22 arasında canlı yayında sizlerle podcast formatını konuşmak için buluşuyor. Podcasterların konuk olacağı, teknik ve ekipmanların anlatılacağı, canlı yayında sorularınızın cevaplanacağı yayını kaçıranlar için ise podcastimiz burada sizleri bekliyor olacak!
 3. Merak Listesi’ni sunan: Çağrı Küpeli @kupelicagri ,@podfreshco / #MerakListesi merak ettiğim konuları araştırıp paylaştığım, merak eden kişileri konuk ettiğim ve birlikte merak ettiğimiz konular üzerine sohbet ettiğimiz, öğrenme ve gelişime katkı sunmayı amaçlayan meraklı podcast yayınıdır. Sizler de merak ettiğiniz konuları paylaşmak isterseniz bana sosyal medyadan ulaşabilirsiniz. İsterseniz yayınıma konuk olabilirsiniz.
 4. Merhaba , Aralık Mag Podcast yayını; sokak fotoğrafçılığı ve analog fotoğrafçılık başta olmak üzere, ünlü fotoğrafçıların çalışmaları ve daha bir çok konu üzerinde sohbet ediyoruz. Bizleri takip edip dinleyebilirsiniz, teşekkürler.
 5. Çünkü özgür.
 6. Şipşak programında Uğur Şengül temel fotoğrafçılığı ele alarak, günümüz ve geçmiş dönemlere ait gelişmeleri açıklıyor. Pratik dünyanın cep telefonları ve profesyonel dünyanın makineleri ile ilgili yol gösteriyor.
 7. İki arkadaş çeşitli konularda canhıraş bir beyin fırtınasına girerler ve olaylar gelişir...
 8. Türkiye'nin ilk podcast dergisi Podiomag'in podcast programıdır.
 9. Podcast by Erkan Terzi

Join Podchaser to...

 • Rate podcasts and episodes
 • Follow podcasts and creators
 • Create podcast and episode lists
 • & much more