Podchaser Logo

Polskie Radio: Czwórka

A curated podcast list by
lukasz.witkowski

Creation Date March 15th, 2020
Updated Date Updated November 15th, 2021
 Be the first to like this!
Have something to share?Create your own list of podcasts or episodes!
 1. Opowieści o niezwykłych realiach życia na Dalekim Wschodzie i odpowiedzi na najdziwniejsze pytania dotyczące kultury mieszkańców tego zakątka świata.
 2. Świat dziewczyn, kobiet i trudne tematy: wykluczenie, nierówności, przemoc, dyskryminacja, problemy prawne. Rozmowy z osobami pomagającymi w kryzysach i działającymi na rzecz kobiet
 3. Niesamowita przyroda, piękne parki narodowe, mieszanka ras i kultur. Turystyczna, kulturowa, kulinarna a nawet prawna podróż po 50 stanach USA.
 4. Fantastyczny świat w książkach, filmach i grach. Smoki, elfy i krasnoludy - tajemnice wszystkich niezwykłych stworzeń z jeszcze bardziej niezwykłych światów.
 5. Chcesz być sprawny, szybki, wytrzymały – doradzimy jak to zrobić, jak dojść do formy i ją utrzymać.
 6. Bieżące wydarzenia i wiadomości ze świata wirtualnej rozrywki. E-sport, gamerzy, gry komputerowe, rozgrywki – wszystko w jednym miejscu.
 7. Wszystkie zwierzęta świata i my. Pierwszy zwierzak w domu – co robić, jak się przygotować? Ptaki Polski i nie tylko czyli budzimy w sobie ornitologa. Jakie problemy możemy mieć ze swoimi zwierzętami, jak im zapobiegać i rozwiązywać?
 8. Czwarta rewolucja przemysłowa – co zmienia w naszym codziennym życiu. Jak korzystać z nowych technologii i być eko? Nowości ze świata IT.
 9. Podróże dalekie i bliskie. Poznamy historie obcokrajowców w Polsce, i przygody, które spotkały naszych gości podczas jednej podróży.
 10. Otacza nas złożony świat pełen bodźców, jak się w nim odnaleźć? Jak kształtować umiejętności relacji i komunikacji międzyludzkich?

Join Podchaser to...

 • Rate podcasts and episodes
 • Follow podcasts and creators
 • Create podcast and episode lists
 • & much more