Podchaser Logo

Trójkowe PL

A curated podcast list by
lukasz.witkowski

Creation Date December 18th, 2019
Updated Date Updated November 27th, 2020
 Be the first to like this!
Have something to share?Create your own list of podcasts or episodes!
  1. Audycja publicystyczna. Rozmowa z politykami lub ekspertami o aktualnych sprawach.
  2. Autorski wybór najważniejszych wydarzeń politycznych, społecznych i kulturalnych ostatnich 7 dni na świecie. Z udziałem dziennikarzy, ekspertów, uczestników życia politycznego. Plus dobra muzyka i do tego na temat.
  3. Aktualne informacje dotyczące wszelkich wydarzeń filmowych - omówienia premier kinowych i nowości DVD, korespondencje zagraniczne, relacje z planów kręconych dopiero filmów i festiwali filmowych.
  4. Lista Przebojów Programu Trzeciego jest dla wielu z nas audycją, która była „zawsze”. Od momentu, kiedy po raz pierwszy usłyszeliśmy głos Marka Niedźwieckiego, z wypiekami na twarzy czekaliśmy na kolejne notowania, by odnaleźć w nich swoje ulub
  5. Aksamit, bo Aksamitne Podziemie. Aksamit, bo Aksamitne Poranki. Aksamit, bo to słowo, które niczego nie narzuca, czy raczej - nie stawia ograniczeń.
  6. Światoczuły podcast Pawła Drozda poświęcony podróżom oraz temu, co dzieje się na naszym globie. Z dala od polityki, z dala od tego, co widoczne na pierwszych stronach portali informacyjnych. Zawsze goście i muzyka. Podcast z wrażliwością obserw

Join Podchaser to...

  • Rate podcasts and episodes
  • Follow podcasts and creators
  • Create podcast and episode lists
  • & much more