Podchaser Logo
Home
שימו לב: כל תכני הרשת

Mor Day Hannani

שימו לב: כל תכני הרשת

A daily Comedy, Arts and Books podcast
Good podcast? Give it some love!
שימו לב: כל תכני הרשת

Mor Day Hannani

שימו לב: כל תכני הרשת

About
שימו לב: כל תכני הרשת

Mor Day Hannani

שימו לב: כל תכני הרשת

A daily Comedy, Arts and Books podcast
Good podcast? Give it some love!
Rate Podcast

רשת הפודקאסטים של שימו לב בהגשת מור דיעי חנני. לשעבר כתב פנאי פלוס ועיתונאי ברשת שוקן. מגיש ההסכת 'קיצור תולדות הספרות' ברשת הפודקאסטים של כאן, ותחקירן ועורך תוכן במסגרת הפודקאסט היסטוריה לילדים של יובל מלחי. כיום מרצה על נושאי תרבות, בידור והיסטוריה ופריאלנס בתחום פיתוח התוכן הדיגיטלי לצד עבודות קריאייטיב וקידום סירטונים וויראלים ברשת .

מחפשים פודקאסטים מומלצים?, ברשת שימו לב תוכלו למצוא אינספור תכנים מרתקים, שאורכם המוערך לקיץ 2021 עומד על 159 שעות (יותר ממשך זמן הנסעה של הרכבת הטראנס סיבירת!). בעמוד הראשי 'שימו לב : כל תכני הרשת" תוכלו למצוא בעיקר פרקי פודקאסטים מומלצים ובהם ראיונות מרתקים עם אנשים מתחומי הספרות, היסטוריה, מוזיקה, תיאטרון, טלוויזיה, הפוליטיקה והמחקר. כמו כן, רשת שימו לב מגישה מבחר של ראיונות, טורים אישיים ופודקאסטים בנושא אוטיזם. בהמשך תגלו את הסכתי ההמשך של שימו לב עם - 'פודקאסט לילדים', 'פודקאסט על מוזיקה', 'פודקאסט על היסטוריה למתקדמים', וההסכת החדש: 'קיצור תולדות המאה ה21'.

אז בואו ותצאו איתי למסע שמתחיל במצריים העתיקה, ועובר על פני כל פינה איזוטרית בהיסטוריה וכל חוף מהסרטים. כי יש מי שאומר 'חשוב והתעשר'ומקפיד להתעדכן כל יום במסר יומי מלא מוטיבציה. אבל אנחנו חיים בתור העולם האפל כאשר כל גאון מרושע יכול להפיץ ברשת את הפרוטוקולים של זקני ציון להוציא לפועל את צייד המכשפות האחרון!ולכן ברשת אנחנו מציעים אלרנטיבה, אהבת החוכמה, הפודיום של אנשי התרבות. פחות דוקו של ענבל אור או אנשים ומחשבים. תמצאו כאן פודקאסטים שידחקו את הארי פוטר והשיטה הרציונלית וישימו במרכז אנשים כמו עליזה עזיקרי.כמובן שזה לא עניין המובן מאליו שאדם יגיש פודקאסט מלא איזוטריה בימים בהם כבר קיים קיצור תולדות האנושות, ולכן השינוי הגדול שתשמעו בהסכתים של 'שימו לב' הוא בשיחות אוף דה רקורד שהופכות למרכז העניינים ועושה המון קולות של רוח!.הכניסו את עצמכם להלך נפש של מידע ואינפורמצי !, ישנם מספיק פרקים אשר שודרות במתכונת של השיחה היומית, עם כך מה שכרוך בעיסוק בתחקירי עומק. לפני הקלטת הפודקאסט יכולתם לראות את המראויינים חוככים בדעתם וחושבים טוב האם הם מוכנים לפתוח את תיבת הסודות שתתגלה במהלך הפרקים!.כמו כן, יש לציין כי הקלטות חלק מפרקי הפודקאסט נערכו עלי ידי פרסונה חסרת עקבות גברת רפאים מימי ראשית המדינה – מטושקה פנדמיק!.

ברשת תוכלו למצוא דוגמאות לפודקאסטים ממגוון סוגים, וגם כמה שיעורים יוצאי דופן שתוכלו להסיק ממיטב השידורים:• שאלות ראיון בפודקאסט- כיצד להכין מגוון רחב של שאלות על המרואיין, תוך שימוש בויקיפדיה לצורך ניפוי המובן מאליו? • מילות מפתח לפודקאסט- לכך בדיוק נועד החלק הזה של התסקיר.• פודקאסט או שידור רשת- אין לנו מושג, עברו לשאלה הבאה!• שילוב וידיאו בפודקאסטים- כיצד נראים סוגים שונים של הקלטות וידאו מההסכת?• פודקאסט לעומת ספר שמע- האם אדם שרק שומע ספרים יכול לנהל פודקאסט על ספרות?

Show More

Creators & Guests

We don't know anything about the creators of this podcast yet. You can so they can be credited for this and other podcasts.

Podcast Reviews

This podcast hasn't been reviewed yet. You can to show others what you thought.

Mentioned In These Lists

There are no lists that include "שימו לב: כל תכני הרשת". You can add this podcast to a new or existing list.

Host or manage this podcast?

Do you host or manage this podcast?
Claim and edit this page to your liking.
Are we missing an episode or update?
Use this to check the RSS feed immediately.

Podcast Details

Created by
Mor Day Hannani
Podcast Status
Idle
Started
Apr 17th, 2018
Latest Episode
Dec 31st, 2021
Release Period
Daily
Episodes
196
Avg. Episode Length
34 minutes
Explicit
No
Language
Hebrew

Podcast Tags

This podcast, its content, and its artwork are not owned by, affiliated with, or endorsed by Podchaser.
Rate

Join Podchaser to...

  • Rate podcasts and episodes
  • Follow podcasts and creators
  • Create podcast and episode lists
  • & much more

Unlock more with Podchaser Pro

  • Audience Insights
  • Contact Information
  • Demographics
  • Charts
  • Sponsor History
  • and More!
Pro Features