Podchaser Logo

Cotygodniowy przegląd internetu

A weekly News, Tech News and Hobbies podcast
Good podcast? Give it some love!

Episodes of Cotygodniowy przegląd internetu

Wojtek Kardyś w swoim programie zaprasza ludzi z szeroko rozumianego internetu ale nie tylko. Dziś spotkanie z ludźmi od Startupów: Wiki Wójcik ze startupu #InStreamly Tomek Styk ze startupu #SunDose
Wojtek Kardyś w swoim programie zaprasza ludzi z szeroko rozumianego internetu. Dziś zmieniamy nieco koncepcję ponieważ internetowe newsy razem z Wojtkiem przerabiać będzie Przemysław Pawlicki którego możecie kojarzyć z żużlowego toru!
Wojtek Kardyś w swoim programie zaprasza ludzi z szeroko rozumianego internetu. Dziś spotkanie z dziennikarką technologiczną Sylwią Czubkowską z Gazety Wyborczej z którą Wojtek omawia newsy prosto z internetów!
Wojtek Kardyś w swoim programie zaprasza ludzi z szeroko rozumianego internetu. Wszystko wskazuje na to że dziś będzie such i zabawnie. Gościem Wojtka jest Rafal Myslinski z "Suchar Codzienny"!
Wiadomo że w internecie można także słuchać muzyki i te dwa światy się przenikają. Warto czasem porozmawiać z człowiekiem z branży muzycznej o tym jak dla niego wygląda świat internetowo - instagramowm. O tym wszystkim rozmawia Wojciech Kardyś
Chcecie dowiedzieć się jak można zarabiać na podróżach, jak zostać wyróżnionym na Instagramie (podwójnie), i jak fajnie żyć? Wojtka Kardysia odwiedził Paweł - Prozi Pix - podróżnik, backpacker, tancerz, dancetrotter, producent video, influencer
Kolejne spotkanie o zabarwieniu internetowym! Spotkanie z Michałem Polem! Youtube, dziennikarstwo, Robert Lewandowski, Gonciarz, Sarza Kosmos, Mateusz Borek, Polska Reprezentacja oraz mnóstwo innych tematów.
W Cotgodniowym przeglądzie Internetu Wojtek Kardyś spotkał się z Olivią Drost oraz Marcinem Dubielem, którzy to opowiedzieli o swoim najnowszym projekcie #DomX w którym zamieszkało 5 youtuberów.
Wojtek Kardyś postanowił rozczłonkować Instagrama na serduszka proste. Posłuchajcie o tym jak zmienia się instagram, co jest modne i ile co kosztuje!
Rate Podcast
Do you host or manage this podcast?
Claim and edit this page to your liking.
Are we missing an episode or update?
Use this to check the RSS feed immediately.