Episode from the podcastİşte ve Yaşamda Kendi Yolun

Kariyer Hikayeleri - Bankacı #33

Released Thursday, 14th January 2021
Good episode? Give it some love!
Kimler için? -> Bankacılık ve finans insanı olanlar / Tr'de finans sektörüne ilgi duyanlar / Ekonomi-İşletme-Mühendislik mezunları / Sabit gelirli ve iyi standartta bir iş isteyenler / Ekonomiye ilgisi olanlar / Sistemin çarklarının nasıl döndüğünü yakından takip etmek isteyenler
Bankacılık, içinde çok çeşitli dalları barındıran ve tek bir temsilci ile hepsine değinilemeyecek denli geniş bir iş alanı. Bu bölümde, Ekonomi mezunu olan, mesleğin kurumsal kredicilik tarafında ve çeşitli yönetim seviyelerinde görev yapan bir bankacıyı dinliyoruz. Bilmeyenlerden bankada çalışmakla ilgili en sık duyduğumuz yorum "sıkılmak" olsa da, kimler için hiç de sıkıcı olmayabileceği, azim ve sabrın işlevi, mesleğin geleceği, nasıl iyi bankacı olunabileceği ve yetki sahibi olunduğunda ne gibi tatminkar tarafları olduğu, çok daha fazlasıyla birlikte bu sohbette.
Farklı meslek ve işlerden insanların gözünden o işe, sektöre ve kariyer yoluna beraber baktığımız seride yer almasını istediğiniz iş, meslek ve sorularla ilgili bana. ulaşabilirsiniz. Eğitim ve seminer talepleriniz için de yazabilirsiniz. ece@kendiyolun.com / Linkedin & Instagram: Ece Ağabeyoğlu (Örgüt Psikolojisi Uzmanı ve Kariyer Koçu)

Episode Reviews

This episode hasn't been reviewed yet. You can add a review to show others what you thought.

This podcast, its content, and its artwork are not owned by, affiliated with, or endorsed by Podchaser.