Kampus #Takeover

A weekly Arts and Music podcast
Good podcast? Give it some love!

Episodes of Kampus #Takeover

Takeover w wykonaniu chłopaków to rap i pewne niespodzianki! Przyjazne przejęcie anteny - posłuchajcie, co z radiową materią robią artyści!
Rodzeństwo Kasia i Jacek Sienkiewiczowie znani jako Kwiat Jabłoni - wpadli do Radia Kampus i przejęli antenę. Rzecz jasna pokojowo. Puszczali kawałki, które ich kręcą przy okazji mówiąc o swoich planach.
Vito Bambino #Takeover Vito Bambino czyli Mateusz Dopieralski przejmuje antenę Kampusa i puszcza kawałki, które sam lubi!
Ras i Ment wpadli ze Stasiakiem i puścili numery z nowej płyty "Geniusz"! "Bijemy rekord w kategorii najdłuższy preorder świata" - mówią chłopaki o premierze, którą trzeba było przełożyć o dokładnie 84 dni! W audycji jest też o powrocie do gran
Hania Rani przejmuje antenę Kampusa! #Takeover, czyli sztosy grają #SAMESZTOSY!
Artyści przejmują co jakiś czas antenę Radia Kampus! 🔥Paulina Przybysz wpadła do nas zagrać swoje SZTOSY! #TAKEOVER
Artyści przejmują co jakiś czas antenę Radia Kampus! 🔥 Kuba Karaś i Piotr Rogucki wpadli do nas zagrać swoje SZTOSY! #TAKEOVER
Nie dorosłam do swych lat i znam dużo takich osób. Zapraszam na audycję o przytłaczających sprawach dla osób dorosłych, nie do końca dojrzałych emocjonalnie. Praca, mieszkanie, związki, podatki, bycie mądrym, bycie odpowiedzialnym - jakie to m
Artyści przejmują co jakiś czas antenę Radia Kampus! 🔥 Pezet i Onar wspominają i zapowiadają! Płomień 81 #TAKEOVER
Kampus Takeover tym razem z Dancehall Masak-Rah. Co zagrali? Musisz to sprawdzić!
Kampus Takeover tym razem z Pablopavo. Co zagrał? Musisz to sprawdzić!
The Dumplings Takeover Kampus Takeover tym razem z Justyną Święs i Kubą Karasiem - dobrze znanymi jako The Dumplings. Co zagrali? Musisz to sprawdzić!
Dvorak Takeover (2019.11.27) Artyści przejmują co jakiś czas antenę Radia Kampus! Tym razem trafił do nas dobrze już znany Dvorak, który w Kampusie odpowiada za audycję "Digital Meditation".
Artyści przejmują co jakiś czas antenę Radia Kampus! Tym razem trafił do nas Mata, który jest jednym z artystów, którego Radio Kampus wytypowało w akcji Tak Brzmi 2020!
Artyści przejmują co jakiś czas antenę Radia Kampus! Dziś Bovska zrobi wam dzień swoją muzyczną selekcją grając #SAMESZTOSY!
Zazwyczaj naszą antenę przejmują artyści ściśle związani z muzyką. Postanowiliśmy to nieco zmienić - antenę Radia Kampus przejął Karol Paciorek! Youtuber i podcaster grał dobrą muzę i opowiadał tylko niepoważne fakty!
Niełatwo było ich złapać, ale nam się udało! Bitamina przejmuje antenę Radia Kampus! Posłuchajcie jakie #sztosy wybrali dla was chłopaki!
W towarzystwie MC Zielaka! Sprawdź, z czym przyszli do Kampusa ci dwaj przemili panowie - Vienio i MC Zielak przejęli naszą antenę na godzinę.
Na dosłownie kilka dni przed premierą albumu MTV Unplugged Brodka oraz urodzinami artystki wpadła do Kampusa, by zagrać nieco fajnej muzyki. Posłuchajcie, co Brodka przyniosła ze sobą!
Naszą antenę w przyjazny sposób przejął Envee - były #samesztosy, sample i dźwięki miłe dla ucha 😉
Antenę Radia Kampus przejął DJ Old Spice - muzycznie zapowiadał imprezę pod znakiem The Very Polish Cut Outs x Krystyna Prońko (Live)!
Kto pamięta płytę Ethno Elektro? Albo zespół Psio Crew? 😉 SameSztosy gra Gooral, który w przyjazny sposób przejął na godzinę antenę Radia Kampus!
Jedyny taki takeover, w którym P.Unity gra muzykę P.Unity i rozmawia z członkami P.Unity!
Rate Podcast
Do you host or manage this podcast?
Claim and edit this page to your liking.
Are we missing an episode or update?
Use this to check the RSS feed immediately.