Podchaser Logo

Kocham poniedziałki

A weekly Business podcast
Good podcast? Give it some love!
Jestem międzynarodowym ekspertem z 13-letnim globalnym doświadczeniem badawczym.
Jestem założycielką i CEO IZMAŁKOWA, agencji badawczej specjalizującej się w dostarczaniu strategicznych insightów dla globalnych marek i firm. Jest to jedyna agencja badań marketingowych w Europie (a może nawet na Ziemi), która specjalizuje się w psychologii kłamstw. Współpracuję z największymi markami na świecie, pomagając im przełamać fałszywą rzeczywistość "szczęśliwego" konsumenta.
Jestem stałym mówcą na konferencjach na całym świecie, w tym Spikes Asia, Festival of Marketing w Londynie, Eurobest - i jestem jedynym polskim mówcą, który dwa razy z rzędu przemawiał na Cannes Lions.
Jako psycholog i #travellingCEO jeżdzę po całym świecie przez 5 miesięcy każdego roku obserwując ludzi i analizując różne kultury.
Mój cykl rozmów KOCHAM PONIEDZIAŁKI jest cyklem wywiadów z ludźmi, którzy osiągnęli sukces w swojej dziedzinie, a jednym z ważniejszych dla nich osiągnięć jest to, że kochają swoje życie, kochają swoją pracę.
Nie są hipisami, nie rzucili korporacji i nie uciekli w Bieszczady - po prostu nie postawili na sobie kreski i znaleźli sposoby, żeby praca była ich wielką fascynacją. Są to rozmowy o ich życiowych mantrach - o tym, jak radzą sobie z wątpliwościami, nudą, opiniami innych, porażkami.
Guest
1 episode

Podcast Reviews

This podcast hasn't been reviewed yet. You can add a review to show others what you thought.

Mentioned In These Lists

There are no lists that include "Kocham poniedziałki". You can add this podcast to a new or existing list.
This podcast, its content, and its artwork are not owned by, affiliated with, or endorsed by Podchaser.
Rate Podcast
Do you host or manage this podcast?
Claim and edit this page to your liking.
Are we missing an episode or update?
Use this to check the RSS feed immediately.