Misja futbol

A weekly Sports and Recreation podcast
Good podcast? Give it some love!

Episodes of Misja futbol

Mateusz Borek, Tomasz Smokowski i Dariusz Szpakowski rozmawiają m.in. o zmianach w Arce Gdynia oraz zakończeniu sezonu w niższych ligach.
W programie Tomasz Smokowski i Mateusz Borek rozmawia z Dariuszem Szpakowskim i Adamem Kotleszką.
W programie Tomasz Smokowski i Mateusz Borek rozmawia z Dariuszem Szpakowskim i dziennikarzem "Przeglądu Sportowego" Łukaszem Olkowiczem o piłce nożnej w trakcie pandemii koronawirusa.
W programie Tomasz Smokowski i Mateusz Borek rozmawia z Dariuszem Szpakowskim, Michałem Żewłakowem i Kamilem Grosickim.
W programie Tomasz Smokowski i Mateusz Borek rozmawia z Dariuszem Szpakowskim i Markiem Koźmińskim.
W programie Michał Pol rozmawia z Dariuszem Szpakowskim, Mateuszem Borkiem, Tomaszem Smokowskim i Tomaszem Ćwiąkałą o występach Polaków za granicą i zbliżającym się meczu FC Barcelony z Realem Madryt.
W programie Michał Pol rozmawia z Dariuszem Szpakowskim, Mateuszem Borkiem i Tomaszem Smokowskim o plebiscycie Złotej Piłki i jedenastce 100-lecia PZPN.
W programie Michał Pol rozmawia z Mateuszem Borkiem, Tomaszem Włodarczykiem i Dariuszem Szpakowskim o losowaniu grup do Euro 2020 i plebiscycie Złotej Piłki.
W programie Michał Pol rozmawia z Mateuszem Borkiem, Tomaszem Smokowskim i Dariuszem Szpakowskim o formie Roberta Lewandowskiego, problemach Milanu i Krzysztofa Piątka oraz kadrze reprezentacji Polski w kontekście Euro 2020.
W programie Michał Pol rozmawia z Mateuszem Borkiem, Tomaszem Smokowskim i Dariuszem Szpakowskim o meczu Polski z Izraelem, Łukaszu Piszczku i zbliżającym się meczu z Słowenią.
W programie Michał Pol rozmawia z Dariuszem Szpakowskim, Tomaszem Smokowskim i Mateusze Borkiem o  możliwej absencji Roberta Lewandowskiego w meczach reprezentacji Polski, klęsce Bayernu Monachium i zwolnieniu Niko Kovaca.
W programie Michał Pol rozmawia z Dariuszem Szpakowskim, Tomaszem Smokowskim i Tomaszem Ćwiąkałą o 14. kolejce PKO Ekstraklasy, ostatnich meczach Ligi Mistrzów i formie Roberta Lewandowskiego.
W programie Michał Pol rozmawia z Dariuszem Szpakowskim, Mateuszem Borkiem i Tomaszem Smokowskim o możliwym meczu towarzyskim reprezentacji Polski z Anglią, ostatnim meczu w kadrze Łukasza Piszczka, przełożonym El Clasico, 12. Kolejce PKO Ekstr
W programie Michał Pol rozmawia z Dariuszem Szpakowskim, Mateuszem Borkiem i Tomaszem Ćwiąkałą o awansie reprezentacji Polski na EURO 2020.
W programie Michał Pol rozmawia z Dariuszem Szpakowskim, Mateuszem Borkiem i Tomaszem Smokowskim m.in. o formie Roberta Lewandowskiego i Krzysztofa Piątka oraz o zbliżający się meczu reprezentacji Polski z Łotwą.
W programie Michał Pol rozmawia z Dariuszem Szpakowskim, Mateuszem Borkiem i Tomaszem Smokowskim m.in. o formie Roberta Lewandowskiego, kontuzji Łukasza Fabiańskiego, derbach Madrytu i kolejnej porażce Milanu w lidze włoskiej.
W programie Tomasz Włodarczyk rozmawia z Maciejem Sawickim o turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.
W programie Michał Pol rozmawia z Dariuszem Szpakowskim, Mateuszem Borkiem i Tomaszem Smokowskim o pierwszej kolejce Ligi Mistrzów i występie polskich piłkarzy w ligach zagranicznych.
W programie Michał Pol rozmawia z Dariuszem Szpakowskim, Mateuszem Borkiem i Tomaszem Smokowskim o meczu Polska-Austria, nadchodzących spotkaniach w ramach pierwszej kolejki Ligi Mistrzów oraz o występach polskich piłkarzy w Europie.
W programie Michał Pol rozmawia z Dariuszem Szpakowskim, Mateuszem Borkiem i Tomaszem Smokowskim o meczu Słowenia - Polska.   
W programie Michał Pol rozmawia z Dariuszem Szpakowskim, Mateuszem Borkiem, Tomaszem Smokowskim i Przemysławem Rudzkim o porażce Legii Warszawa w rewanżowym spotkaniu z Rangers w ramach eliminacji do fazy grupowej Ligi Europy, o czwartkowym los
W programie Michał Pol rozmawia z Dariuszem Szpakowskim, Mateuszem Borkiem, Tomaszem Smokowskim i Przemysławem Rudzkim o VAR i kontrowersyjnych decyzjach arbitrów w pierwszej kolejce Serie A. Ponadto, eksperci poruszają temat rewanżowego spotka
W programie Michał Pol rozmawia z Dariuszem Szpakowskim, Mateusz Borek, Tomasz Smokowski i Przemysław Rudzki o falstarcie Bayernu Monachium. Mistrzowie Niemiec zaledwie zremisowali z Herthą Berlin na inaugurację sezonu Bundesligi. Ponadto ekspe
W programie Michał Pol rozmawia z Dariuszem Szpakowskim, Mateuszem Borkiem i Przemysławem Rudzkim o zwycięskim meczu reprezentacji Polski z Macedonią Północną oraz spotkaniu z Izraelem w ramach eliminacji do EURO 2020.
W programie Michał Pol rozmawia z Mateuszem Borkiem, Przemysławem Rudzkim i Dariuszem Szpakowski o finale Ligi Mistrzów i kadrze U-20.
Rate Podcast
Do you host or manage this podcast?
Claim and edit this page to your liking.
Are we missing an episode or update?
Use this to check the RSS feed immediately.