Piespēle Podcast Image

Piespēle

A Sports and Recreation podcast
Good podcast? Give it some love!
Reviews
Creators
Lists
Raidījumā „Piespēle” pusstunda veltīta sporta draugiem. Intervijas ar sportistiem un treneriem, kā arī stāsts par aizvadītajā nedēļā svarīgāko. Precīzu „Piespēli” ik svētdienu saviem līdzjutējiem centīsies iedot raidījuma vadītāji Inita Kresa-Katkovska un Mārtiņš Kļavenieks.

Creators

We don't know anything about the creators of this podcast yet. You can add them yourself so they can be credited for this and other podcasts.

Recent Episodes

Latvijas sieviešu 3x3 basketbola izlases bronza, jauno dambretistu panākumi un autosports
Šajā raidījumā iepazīsim Latvijas sieviešu basketbola izlasi 3x3, kas izcīnīja bronzu Eiropas kausa izcīņā un cer kvalificēties arī Tokijas Olimpiskajām spēlēm; Latvijas sieviešu 3x3 basketbola izlase - Liene Stalidzāne, Kristīna Petermane, Ieva Kūlīte un Baiba Eglīte  Ungārijā izcīnīja Eiropas kausa bronzas medaļas.Trio, izņemot Lieni Stalidzēnu, kas mācās Kanādā, pārējās sabrauc kopā uz treniņiem Rīgā. Oskara Kalpaka vidusskolā Inita Kresa Katkovska satika meitenes, kad viena no viņām - Ieva ceļu mēroja uz treniņu no Siguldas un Kristīne - no Liepājas. Iepriekšējās sezonās Kūlīte un Eglīte "TTT Rīga" komandā spēlēja klasisko basketbolu,  Petermane pārstāvēja valsts otro spēcīgāko komandu no Liepājas, bet Stalidzāne pēc vairākām sezonām Latvijas Universitātes komandā 2017. gadā sāka studijas Kalgari Universitātē. Sezonas svarīgākajā turnīrā  - pasaules jaunatnes čempionātā 64 lauciņu dambretē mūsu prāta spēles pārstāvji mērojās spēkiem ar  14 valstu konkurentiem gan par medaļu komplektiem klasiskajā programmā, gan ātrajā dambretē, gan ātrspēlē. Latvijas izlasei divas sudraba un deviņas bronzas medaļas. Bet raidījuma izskaņā saruna ar Artūru Batraku, kas Baltijas autošosejas čempionāta Pro klasē uzstādīja jaunu trases rekordu Biķerniekos. Pēc nedēļas čempionāta noslēgums Igaunijā, un sarunā - par Biķernieku trasē sasniegto, par jauno tases rekordu salonautomašīnām.
Drīz Alfrēda Kraukļa piemiņas turnīrs. Edīte Biteniece uzņemta basketbola Slavas zālē
Sporta raidījumā Piespēle šoreiz par jaunajiem basketbola talantiem, kuri septembra vidū pulcēsies Rīgā. Jau 28.reizi šogad notiks  basketbolā, kura aizsācējs Jānis Rimbenieks un tā rīkotājs Jānis Labucs viesojas studijā. 6.septembrī ASV Springfildā notika jaunu izcilnieki uzņemšana basketbola Slavas zālē. Interesanti, ka viņu vidū bija arī latviete Edīte Biteniece. Viņu gan neuzņēma individuāli, bet kā Veilandas Baptistu universitātes absolventi, jo Slavas zālē tika uzņemta konkrētā komanda. Raidījumā Edīte dalās iespaidos pēc pabūšanas uz sarkanā paklāja Slavas zāles ceremonijā.
Volejbola komandas "Aurora" 50 gadi. Basketbola treneris Mārtiņš Gulbis par iecerēm
Šogad sieviešu volejbola komanda „Aurora” svin 50 gadu jubileju. 14.septembrī Sporta muzejā interesenti atzīmēs komandas 50 gadu dibināšanas jubileju. Raidījuma viesis būs ne tikai komandas  dibinātājs un galvenais treneris desmit gadus - Andris Kļaviņš, bet arī bijušās spēlētājas Anita Gulbe, Ilonda Mežiņa un  Ludmilla Luļa. Raidījumā iepazīsim tuvāk arī Latvijas sieviešu basketbola izlases jauno galveno treneri Mārtiņu Gulbi.
Reviews
This podcast hasn't been reviewed yet. You can add a review to show others what you thought.

Mentioned In These Lists

There are no lists that include "Piespēle". You can add this podcast to a new or existing list.
Rate Podcast
Followers
Podcast Details
Started
Jan 6th, 2018
Latest Episode
Sep 8th, 2019
Release Period
Weekly
No. of Episodes
86
Avg. Episode Length
30 minutes
Explicit
No

Podcast Tags

Do you host or manage this podcast?
Claim and edit this page to your liking.
Are we missing an episode or update?
Use this to check the RSS feed immediately.