Tutorial

A weekly podcast
Good podcast? Give it some love!

Episodes of Tutorial

Piotr 'izak' Skowyrski Wszystkim tym którzy w jakimkolwiek stopniu są wkręceni w gry hasło IZAK mówi wszystko. To właśnie Piotr Skowyrski był kolejnym gościem na antenie Radia Kampus!
Fenomen League of Legends - Daniel Pastusiak Daniel zna Ligę Legend na wylot, dla tego czy może być ktoś kto rozłoży ze mną fenomen tego tytułu na czynniki pierwsze? Raczej nie!
ESL Polska Studio Radia Kampus odwiedził Adrian Kostrzębski - rzecznik prasowy ESL Polska. Rozmawialiśmy o samej organizacji, ale także o pracy w branży e-sportowej!
Prawie 90% nastolatków w Polsce gra w gry. Jak z nimi rozmawiać? Według badania IQS Game Story 2 w Polsce aż 87% nastolatków w wieku 12-18 lat gra w gry minimum raz w tygodniu. Nie brakuje dowodów na to, że ta forma rozrywki może mieć pozytywny
Ratchet & Clank: Rift Apart Seria Ratcheta sięga 2002 roku. Najnowsza odsłona Ratchet & Clank: Rift Apart tytułem stworzonym specjalnie na konsolę PlayStation5!
Chivalry 2 Czy można się dobrze bawić biorąc udział średniowiecznych bitwach z perspektywy FPP? Może!
Szymon "Hrabia" Kubiak Wszystko zaczęło się od koncertu marshmello w Fortnite. Dziś będzie można zobaczyć koncert Viki Gabor w Minecraft. Czy to jest właśnie przyszłość rynku gier wideo? Pogadaliśmy o tym z Szymonem "Hrabią" Kubiakiem!
Remigiusz Maciaszek Od bardzo dawna obserwuję działania 'Roka', zawsze zastanawiałem się jak On to robi że cały czas jest na czasie. Ale gdy przyszło do rozmowy stwierdziłem że chce poznać jego 'drogę' do stania się Graczem!
Karol "Blowek" Gązwa Blowek zaczynał swoją YouTubową przygodę od Minecrafta, w tym momencie ma blisko 5 milionów subskrybentów i dobija to miliarda odtworzeń filmików! Ale my gadamy głównie o grach! W końcu to audycja dla Graczy! Rozmawia Kamil
Muzyka w Grach - Marcin Przybyłowicz i P.T. Adamczyk Jak powstaje Muzyka do gier? Lepszych ludzi do dyskusji w tym temacie nie ma! Chłopaki z CD Projektu wpadli pogadać co nieco o tym jak wygląda sytuacja na rynku, ale także o tym, jak z ich pe
Legacy of the Sith - nowy dodatek do Star Wars: The Old Republic Niedługo minie 10 lat od wydania SWTOR-a. Czy 10 lat po premierze można dalej wspierać MMORPG które nie jest WOW-em? A można! A może nawet trzeba!
Ghost of Tsushima Director’s Cut Dla mnie jedna z najlepszych gier poprzedniej generacji! A teraz doczeka się DLC-ka! Może być lepiej?
Marcin odkrywa WOW Classic! Czy można rozpatrywać WOW-a Classica jako grę na miarę 2021 roku? Posłuchajcie!
„Droga do Legendy” - Bartosz Pawlik Klasyczny RPG w uniwersum jednej z najpopularniejszych gier komputerowych ostatnich lat! Jak wyglądało jej stworzenie i dokąd nas to wszystko zaprowadzi opowiada Bartosz Pawlik. Zaprasza Kamil Michałowski.
Biomutant Miało być kolorowo i wesoło. I w pewnym sensie jest mimo tego że Biomutant kuleje pod pewnymi względami.
Ratchet & Clank: Rift Apart Czarny koń w walce o grę roku? Może się tak właśnie okazać po pierwszych doniesieniach apropos "epickości" nowego Ratcheta!
Battlefield 2042 Dostaliśmy zapowiedź nowego BF-a. Czy jest do czego wzdychać? A może jest się czym martwić? Posłuchajcie sami!
Reedycje / remastery / remaki czyli zmieniam zdanie! Czasem bywa w życiu tak że trzeba uderzyć się w pierś i powiedzieć: "Nie miałem racji!" i tak też się stało w tym przypadku!
Returnal Muszę przyznać że od czasów Ghost of Tsushima ciężko mi było znaleźć grę która pochłonęłaby mnie na długie godziny. No i okazuje się że ten cios przyszedł z najmniej spodziewanej strony. Czas wskoczyć w pętlę i przeżywać przygodę od no
Assassin's Creed: Valhalla - Gniew druidów Marcin przeszedł całą Valhalle... Szacun dla niego! A tak się wkręcił że zagrał też w najnowszy dodatek do najnowszego Assassina! Gniew druidów nadciąga!
Sprawdzamy gry mobilne Od jakiegoś czasu zakochałem się w grach mobilnych, zarówno tych głupich jak i nieco bardziej zaawansowanych. Jak teraz wygląda rynek i w co można pograć? O tym więcej w podcaście!
Dostępność Sony PlayStation Premiera nowej generacjo konsol od Japońskiego giganta miała miejsce 19 listopada 2020 roku... a nadal nie da się iść do sklepu i od tak kupić sobie konsoli. Czy dało się to przewidzieć?
Tytuły ekskluzywne PlayStation Często mówi się o tym czy tak zwane "exclusive games" mają rację bytu... no właśnie mają?
Wreckfest [PS5] Gracze nie chcą już super szybkich fur z NFSa! teraz chcemy ścigać się na kosiarkach i rozwalać graty!!!
Open Tibia Servers Jakiś czas temu mówiłem o moim powrocie do Tibii... okazuje się że jesteśmy już starzy i potrzebujemy czegoś szybszego nie "real" Tibia i tu wchodzą oni, cali na biało! OTSy!
Rate Podcast
Do you host or manage this podcast?
Claim and edit this page to your liking.
Are we missing an episode or update?
Use this to check the RSS feed immediately.