Podchaser Logo

Tutorial

A weekly podcast
Good podcast? Give it some love!

Episodes of Tutorial

FIFA 23 Jak co roku przenosimy się na wirtualne boisko! Ostatnia odsłona gry od EA Sports pod znakiem "Fify". Zapraszają Kamil Michałowski i Jacek Chlabicz
NBA 2K23 Kolejna odsłona gry "koszykarskiej" od 2K! Jest bardzo dobrze i źle zarazem.
WE!RE Gamers Marketing Talks Razem z Justyną Oracz rozmawiamy o cyklu konwencji dedykowanym branży gamingowej, game dev’om, marketerom i graczom.
Meet at Rift Festival - Kamil Górecki Displate Meet at Rift to ogromne święto dedykowane wszystkim miłośnikom gamingu i esportu. Na miejscu czekać będzie wiele interesujących stref, turniej w LoL-a, atrakcje dla odwiedzających i największe gwia
Atari, Commodore i ZX Spectrum Razem z Grzegorzem Kordasem rozmawiamy o swoistej prehistorii gier komputerowych
Diablo Immortal Chwilę nas nie było, ale wracamy i to na grubo!
Robert Maroschik CEO Megadev Rozmawiamy, o czymś co istnieje w grach od zawsze, czyli Cheatach.
Bartosz Zalewski Zazwyczaj moimi gośćmi w Tutorialu są ludzie ściśle związani z gamingiem lub e-sportem. Czasem trzeba też wyjść z "bańki" i porozmawiać z kimś, kto kocha gry, ale na co dzień zajmuje się zupełnie czymś innym.
Battlefield 2042 Czy tak będzie wyglądać przyszłość gier "wojennych"? Nowemu BF-owi chyba jednak trzeba dać trochę czasu (taką przynajmniej mam nadzieję).
Football Manager 2022 Seria, przy której czas leci tak samo szybko, jak przy innych "pożeraczach" czasu. Mimo że nie da się sterować zawodnikami to zabawa jest przednia!
Riders Republic Od pokrytych śniegiem górskich szczytów aż po wysuszone kaniony – sprawdzamy dla was wielki otwarty świat!
Marvel's Guardians of the Galaxy Zazwyczaj gdy mówimy o grach na licencji to sprawa jest prosta... gra nie będzie hitem... ale może w końcu odejdziemy od takiej kategoryzacji tych gier. Strażnicy Galaktyki serio dają redę!
Julia Leszczyńska - Sim Fabric Wszystko zaczęło się od wygrania w konkursie Europejskiej Agencji Kosmicznej... a tak naprawdę wszystko zaczęło się od momentu kiedy w wieku 6lat razem z tatą stworzyła swoją pierwszą grę komputerową. Zresztą posł
Kamil Górecki - PGL Major Stockholm Nasza Polska rodzima agencja, macza palce przy ogranizacji PGL Major Stockholm, to świetna okazja do rozmowy z Kamilem Góreckim z fantasy expo.
Bartosz 'bejott' Jakubowski Z racji na premierę FIFY22 pogadaliśmy sobie z BEJOTT-em o tym jak wygląda start "nowego sezonu" dla e-sportowców w świecie FIFY!
FIFA 22 9,1 miliona graczy, 7,6 miliona składów Ultimate Team i 460 milionów rozegranych meczów. Robi wrażenie... o naszych wrażeniach z Fify22 w Tutorialu powiadają Kamil Michałowski i Wojtek Rodek
Hades Długo kazano mi czekać na wersję Hadesa na PS5! Ale w końcu jest i możemy zmierzyć się z fenomenem zeszełgo roku!
NBA 2K22 Kolejny rok z rzędu zasiadłem przed NBA2K, czy było warto? Czy nowa generacja konsol odmieniła oblicze tej serii? Posłuchajcie sami.
Kamila „firingirl” Kopij Razem z Kamilą omawiamy to co dzieje się aktualnie na kobiecej scenie e-sportowej. Zaprasza Kamil Michałowski.
Piotr 'izak' Skowyrski Wszystkim tym którzy w jakimkolwiek stopniu są wkręceni w gry hasło IZAK mówi wszystko. To właśnie Piotr Skowyrski był kolejnym gościem na antenie Radia Kampus!
Fenomen League of Legends - Daniel Pastusiak Daniel zna Ligę Legend na wylot, dla tego czy może być ktoś kto rozłoży ze mną fenomen tego tytułu na czynniki pierwsze? Raczej nie!
ESL Polska Studio Radia Kampus odwiedził Adrian Kostrzębski - rzecznik prasowy ESL Polska. Rozmawialiśmy o samej organizacji, ale także o pracy w branży e-sportowej!
Prawie 90% nastolatków w Polsce gra w gry. Jak z nimi rozmawiać? Według badania IQS Game Story 2 w Polsce aż 87% nastolatków w wieku 12-18 lat gra w gry minimum raz w tygodniu. Nie brakuje dowodów na to, że ta forma rozrywki może mieć pozytywny
Ratchet & Clank: Rift Apart Seria Ratcheta sięga 2002 roku. Najnowsza odsłona Ratchet & Clank: Rift Apart tytułem stworzonym specjalnie na konsolę PlayStation5!
Chivalry 2 Czy można się dobrze bawić biorąc udział średniowiecznych bitwach z perspektywy FPP? Może!
Rate Podcast
Do you host or manage this podcast?
Claim and edit this page to your liking.
Are we missing an episode or update?
Use this to check the RSS feed immediately.