Episode from the podcastWestchnienia do Istnienia

15. Dom

Released Tuesday, 5th January 2021
Good episode? Give it some love!
Domy mogą być różne. Duże i małe. Pełne miłości i pełne przemocy. Piętrowe i parterowe. Wielopokoleniowe i jednoosobowe. Na odludziu i w samym centrum miasta. Przepełnione gwarem dzieci i ociekające samotnością. 
Dzisiaj opowiem o tym, co według mnie wydaje się być istotne podczas budowania domu. Domu, w którym będzie ciepło i dobra energia. Opowiem o tym z perspektywy tego, czego sama doświadczyłam w swoim domu rodzinnym, a także opowiem o tym, jaki dom staram się tworzyć dzisiaj jako dorosła osoba - żona  i mama trójki dzieci.
Dzisiaj coraz bardziej dostrzegam to, jak różni jesteśmy i jak odmienne możemy mieć preferencje dotyczące wymarzonej wersji domu – domu, do którego chce się wracać. Ale jednocześnie podskórnie czuję, że mimo tych różnic jesteśmy do siebie podobni. Wszyscy chcemy mieć dom, w którym nasze potrzeby będą dostrzegane, a my będziemy się czuć wystarczająco dobrzy i jednocześnie tak samo będziemy traktować pozostałych jego członków. 
Zapraszam do wysłuchania dzisiejszego odcinka!

Creators & Guests

We don't know anything about the creators of this episode yet. You can add them yourself so they can be credited for this and other podcasts.

Episode Reviews

This episode hasn't been reviewed yet. You can add a review to show others what you thought.

This podcast, its content, and its artwork are not owned by, affiliated with, or endorsed by Podchaser.