Episode from the podcastWestchnienia do Istnienia

16. Gdy nie wszystko idzie zgodnie z planem... i moja lista powrotów!

Released Tuesday, 19th January 2021
Good episode? Give it some love!
Pamiętacie to słynne powiedzenie „Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach”:) Dzisiaj postaram się rozwinąć nieco tę myśl i opowiedzieć Wam o tym, czego nauczyło mnie kilka ostatnich lat, a już chyba najmocniej miniony rok. Podzielę się z Wami swoją dość mocno osobistą historią. Pokażę z lotu ptaka kilka przełomowych momentów z mojego życia „zawodowego” z ostatnich prawie 10 lat, w których rzeczy działy się zupełnie odmiennie od tego, co sobie zaplanowałam, a jednak finalnie czuję, że ten niewybrany przeze mnie kierunek  to ten właściwy kierunek!

Po co Wam chcę o tym wszystkim opowiedzieć? Być może jesteście właśnie w takim momencie życia, w którym czujecie, że rzeczy które się dzieją w Waszym życiu dzieją się zupełnie inaczej od tego, co sobie zaplanowaliście. Być może wydaje się Wam, że skoro tak jest, to już nic nie ma sensu – nie ma sensu się starać i czegokolwiek planować. 

Przyznaję, że kiedyś sama byłam bardzo oporna na wszelkie zmiany i gdy tylko się działy, to moją strategią była walka z nimi, zaprzeczanie że te zmiany mają miejsce albo wręcz ucieczka przed nimi. Na szczęście dzisiaj z każdym kolejnym doświadczeniem rośnie we mnie przekonanie, że co jak co, ale życie wie lepiej niż ja i czasami warto zaufać, jednocześnie starając się zachować zimną krew i wyciągnąć jak najwięcej z każdego doświadczenia.

Wierzę, że wszystko jest po coś i finalnie wszystkie elementy naszego życia ułożą się w piękny obraz. Myślę, że ten odcinek podcastu będzie taką praktyczną odsłoną tego, o czym opowiadam w 4-tym odcinku podcastu, zatytułowanym „Życie wie lepiej”. 

Zapraszam do wysłuchania tego odcinka!

Creators & Guests

We don't know anything about the creators of this episode yet. You can add them yourself so they can be credited for this and other podcasts.

Episode Reviews

This episode hasn't been reviewed yet. You can add a review to show others what you thought.

This podcast, its content, and its artwork are not owned by, affiliated with, or endorsed by Podchaser.