Turkish national basketball player and podcast host.
Sinan Güler’le Soyunma Odası’nın ilk bonus bölümünde, serinin ilk altı bölümünden aklımızda kalanları yeniden ziyaret ediyoruz. Cem Pekdoğru ve Sinan Güler geride kalan bölümler üzerine sohbet etmenin yanı sıra, podcast takipçilerinin sorularını yanıtlıyor ve önümüzdeki bölümler için küçük ipuçları veriyorlar. (01:50) Ermal Kuqo (10:30) Orhan Avcıoğlu (18:50) Umut Nayir (27:25) Çağla Büyükakçay (35:00) Ender Arslan (46:35) Özge Kırdar (52:55) Soru-Cevap
Sinan Güler, Soyunma Odası serisinde sporunu en üst düzeyde icra ederken saha dışında da ilham verici hikâyeler yaratan sporcuları ağırlamaya devam ediyor. Altıncı bölümün konuğu ise, voleybolumuzun yetiştirdiği en değerli pasörlerden Özge Kırdar. Sinan Güler ile Özge Kırdar’ın keyifli sohbetinde elbette Muratcan ve Gözde isimlerine de uğruyor, iki sporcu kardeşten biri olmanın nasıl bir his olduğunu dinliyoruz. Özge Kırdar’ın yarattığı kıyafet markası NineSet, Londra 2012 ve Olimpiyat Köyü deneyimleri, Giovanni Guidetti, sporcu psikolojisi, Jose Mourinho ve Zlatan Ibrahimovic de değindiklerimiz arasında!
Garanti BBVA’nın sunduğu Soyunma Odası 12 Dev Adam Özel bölümünde Sinan Güler, 10 yıl önce bugün ülke basketbolunun zirve noktasını birlikte deneyimlediği takım arkadaşlarından Ender Arslan’ı konuk ediyor. Kerem Tunçeri’nin son saniyedeki turnikesiyle kazanılan yarı final maçı, NBA yıldızlarının karşısına çıkılan büyük final, Bogdan Tanjevic’in soyunma odası konuşmaları üzerinden kariyerlerinin en parlak günlerinden birine dönüş yapan iki oyuncu, öncesinde birçok noktada kesişen yol hikâyelerini de paylaşıyorlar.
Sinan Güler’le Soyunma Odası’nda bu hafta Grand Slam ana tablolarında ve Olimpiyat Oyunları’nda yer almış öncü bir tenisçiyi konuk ediyoruz. Sinan Güler, serideki dördüncü konuğu Çağla Büyükakçay’dan pandemi sonrasında yeniden başlayan tenis sezonunu, Türkiye’de tenisçilerin boğuştuğu önyargıları, antrenman ve beslenme rutinlerini, Nadal ve Federer’i, Halep ve Errani’yi, kendini geliştirmek için başvurduğu metotları dinliyor. Uzun bir süre boyunca Türkiye’de branşının en iyisi olan bir sporcuyla “başarı” ve “başarısızlık” tanımları üzerine sohbet ederken, mental eşikleri aşmanın nasıl mümkün olabildiğini de öğreniyoruz.
View 8 more appearances
Share Profile
Are you Sinan? Verify and edit this page to your liking.

Share This Creator

Recommendation sent

Join Podchaser to...

  • Rate podcasts and episodes
  • Follow podcasts and creators
  • Create podcast and episode lists
  • & much more

Creator Details

Location
Istanbul, İstanbul, Turkey
Episode Count
12
Podcast Count
5
Total Airtime
9 hours, 54 minutes
PCID
Podchaser Creator ID logo 915946