Podchaser Logo

İsrailPod

A weekly News podcast
 1 person rated this podcast

Episodes of İsrailPod

İsrailPod’un yeni bölümünde Fatih Şemsettin Işık ve Mustafa Fatih Yavuz, İsrail Cumhurbaşkanı Herzog’un Türkiye ziyareti ekseninde Türkiye-İsrail ilişkilerinin geleceğini konuştu.  Keyifli dinlemeler!
İsrailPod’un bu bölümünde Fatih Şemsettin Işık ve Mustafa Fatih Yavuz, İsrail’in Rusya-Ukrayna savaşına olan bakış açısını ve izlediği politikayı değerlendirdi. Keyifli dinlemeler!
İsrailPod’un bu bölümünde Fatih Şemsettin Işık ve Mustafa Fatih Yavuz, İsrail-Lübnan ilişkilerini, tarihi arkaplanıyla birlikte LübnanPod’un ev sahibi Tuba Yıldız’la konuştu. Keyifli dinlemeler!
İsrailPod’un 2022’deki ilk bölümünde Fatih Şemsettin Işık ve Mustafa Fatih Yavuz, İsrail-İran geriliminin siber alana yansımalarını ve ülkede oluşan siber kültürünü konuşuyor.  Keyifli dinlemeler!
İsrailPod’un 2021’deki son bölümünde, Fatih Şemsettin Işık, bu yıl İsrail iç ve dış politikasında gerçekleşen en önemli olaylara ve 2022’de neler olabileceğine değiniyor. Keyifli Dinlemeler! 
İsrailPod’un bu bölümünde Fatih Şemsettin Işık, Boykot, Tecrit ve Yaptırımlar (BDS) hareketinin İsrail’le olan mücadelesini ve İsrail’in harekete yönelik karşıt stratejisini inceliyor. Keyifli dinlemeler!
İsrailPod’un bu haftaki bölümünde Fatih Şemsettin Işık, Cumhurbaşkanı Herzog’un siyasi geleceğine, İsrail ve ABD arasında İran konusunda artan ihtilafa ve Bennett ailesinin tartışma yaratan Hanukkah tatiline değindi. Keyifli dinlemeler! 
İsrailPod’un bu bölümünde Fatih Şemsettin Işık, İsrailli Oknin çiftinin İstanbul’da tutuklanması kriziyle birlikte Türkiye İsrail ilişkilerinin nasıl şekilleneceğini değerlendirdi.  Keyifli dinlemeler!
İsrailPod’un bu bölümünde Fatih Şemsettin Işık ve Mustafa Fatih Yavuz, Dışişleri Bakanı Yair Lapid’in Washington ziyaretini ve Başbakan Naftali Bennett’in Rusya Devlet Başkanı Putin’le gerçekleşecek görüşmesini ele aldı.  Keyifli dinlemeler!
Yeni sezonun ilk bölümünde Fatih Şemsettin Işık ve Mustafa Fatih Yavuz, İsrail vatandaşı Araplar arasında son zamanlarda artış gösteren şiddet olaylarına değindi.  Keyifli dinlemeler!
İsrailPod’un yeni sezon öncesi bu özel bölümünde Fatih Şemsettin Işık ve Mustafa Fatih Yavuz, Naftali Bennett’ın 100 günlük başbakanlık karnesini inceledi.  Keyifli dinlemeler! 
İsrailPod’un bu bölümünde Fatih Şemsettin Işık ve Mustafa Fatih Yavuz, tarihi bir koalisyon anlaşmasının ardından İsrail’de Netanyahu devrinin bitip bitmediği sorusunu ele alıyor.Keyifli dinlemeler!
İsrailPod’un bu bölümünde Fatih Şemsettin Işık ve Mustafa Fatih Yavuz, İsrail-Gazze savaşı ve ateşkes sonrası son gelişmeleri değerlendiriyor.Keyifli dinlemeler!
İsrailPod’un bu bölümünde Fatih Şemsettin Işık, İranPod’tan Cemalettin Taşkent ve KörfezPod’tan Betül Doğan Akkaş ile birlikte İsrail-İran gerilimi ve Körfez ülkelerindeki son gelişmeleri değerlendirdi.Keyifli dinlemeler!
İsrailPod’un bu bölümünde Fatih Şemsettin Işık ve Mustafa Fatih Yavuz, İranPod’tan Cemalettin Taşken ile İran-İsrail gerilimini konuştu. Keyifli dinlemeler!
İsrailPod’un bu yeni bölümünde, Fatih Şemsettin Işık ve Mustafa Fatih Yavuz, İsrail ile İran arasında Natanz Nükleer Tesisinde yaşanan saldırı sonrası artan gerilimi konuştu. Keyifli Dinlemeler!
İsrailPod’un bu bölümünde, Fatih Şemsettin Işık ve Mustafa Fatih Yavuz, İsrail’de seçim sonrası hükümet kurma senaryolarını ve partiler arasındaki pazarlıkları tartışıyor. Keyifli Dinlemeler!
Salı günü gerçekleştirdiği ses getiren özel canlı yayın programının ardından, İsraiPod’un bu bölümünde Fatih Şemsettin Işık ve Mustafa Fatih Yavuz, 24. Knesset Seçimlerinin kesinleşen sonuçlarını değerlendirdi.Keyifli Dinlemeler!Seçim Özel Yayı
İsrailPod’un bu bölümünde Fatih Şemsettin Işık ve Mustafa Fatih Yavuz, İsrail’de Yesh Atid (Gelecek Var) partisi lideri Yair Lapid’in siyasi portresini çizdi ve Türkiye-İsrail ilişkilerinde son zamanlarda yükselişe geçen normalleşme sürecine de
İsrailPod’un bu bölümünde Fatih Şemsettin Işık ve Mustafa Fatih Yavuz, İsrail’de aşırı sağcı Yamina partisi lideri Naftali Bennett’in pragmatizmlerle dolu bir siyasi portresini çizdi. Keyifli dinlemeler!
İsrailPod’un bu bölümünde Fatih Şemsettin Işık ve Mustafa Fatih Yavuz, İsrail’deki aşılama çalışmalarında son durumu ve aşının siyasete değinen yönlerini konuştu. Keyifli dinlemeler!
İsrailPod’un bu bölümünde, Marmara Üniversitesi’nden Dr. Ferit Belder ile, İsrail’deki Haredi topluluğunu ve siyasi konumlanmalarını konuştuk. Keyifli dinlemeler!Ferit BelderSırasıyla 2011 yılında Marmara Üniversitesi’nde lisans, 2013 yılında İ
İsrailPod’un bu bölümünde İzmir Demokrasi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden Dr. Öğr. Üyesi Tuğçe Ersoy Ceylan’la birlikte yeni çıkan kitabı İsrail'de Çatışan Kimlikler & Filistinliler ve Yahudiler’i konuştuk. Tuğçe Ersoy Ceylan Gal
In this episode of İsrailPod, Sami Abou Shahadeh, a Knesset member from the Joint Arab List and the leader of the Balad party, was our guest to discuss the latest developments in the Arab parties in Israel. Enjoy listening!
In this first episode of İsrailPod in English, Dr. Arik Rudnitzky, an analyst from Israel Democracy Institute and a researcher at the Moshe Dayan Center of Tel Aviv University was our guest to discuss the Arab parties of Israel and the prospect
Rate Podcast
Do you host or manage this podcast?
Claim and edit this page to your liking.
Are we missing an episode or update?
Use this to check the RSS feed immediately.