Aykut İbrişim is the co-founder @Podfresh.co, Turkey's first creative podcast company, and the founder of Podiolab which is an educational platform for Turkish podcasters that provides valuable education materials, insights, analysis to help to build a strong podcast eco-system. Host & Producer of Ha Geldi, Ha Gelecek Turkish podcast. He is also a digital nomad and social entrepreneur, co-founder of a free coding school in Kodluyoruz, and co-founder of a social entrepreneur incubator First Step Platform.
4 Mayıs’ta “Podcast sektörüne yeni bir soluk geldi” diyerek yola çıkan Podfresh, Türkiye ve yurtdışındaki yayınlar ile yayıncıları bir araya getirmeyi amaçlayan bir podcast ajansı. Sahra Atila, Medyapod ve Podiolab işbirliği ile kurulan Podfresh’in hikayesini, amaçlarını, neden bu oluşuma ihtiyaç duyduklarını, Medyapod koordinatörleri ve Podfresh kurucularından Uraz Kaspar, İlkan Akgül, Podiolad ve Podfresh kurucularından Aykut İbrişim ile konuştu. Programda Podfresh’in yanı sıra, podcast tavsiyeleri, Türkiye’de podcastin geldiği nokta ve izolasyon günlerinin dinlenme oranları konuşuldu.
Dr. Umut Ekmekçi ve Aykut İbrişim ile yeni normalleri ve dijital yayıncılığı konuştuğumuz canlı yayının ikinci bölümü.
Dr. Umut Ekmekçi ve Aykut İbrişim ile yeni normalleri ve dijital yayıncılığı konuştuğumuz canlı yayının ilk bölümü.
Bu bölümümüzde podcast severlerin yakından tanıdığı Aykut İbrişim ile birlikte karantina günlerinde iş-özel hayat dengesi, bahanelerin kaybolması, rol yapma oyunlarının üzerimizdeki etkisi ve hayal gücünün sınırları hakkında konuştuk. Zaman zaman geçmişe gittiğimiz, John Lennon ile dünya sınırlarında başlayıp Cılız Osmanla hayali bir dünyaya yol aldığımız serüvene bekliyoruz! 
View 71 more appearances
Share Profile
Get appearance alerts
Subscribe to receive notifications by email whenever this creator appears as a guest on an episode.

Subscribe to receive notifications by email whenever this creator appears as a guest on an episode.

Are you aykut? Verify and edit this page to your liking.

Followers

Recommend This Creator

Recommendation sent

Join Podchaser to...

  • Rate podcasts and episodes
  • Follow podcasts and creators
  • Create podcast and episode lists
  • & much more

Creator Details

Birthdate
Jan 4th, 1979
Location
St. Louis, MO, USA
Episode Count
31
Podcast Count
8
Total Airtime
23 hours, 48 minutes