Amazon Prime, resmi olarak Türkiye'de. Hem de 8 TL gibi komik bir fiyatla. Jeff Bezos'tan mail almış gibi Amazon Prime ve Prime Video övdüğümüz bu bölümde Çağatay, önceki Prime Video deneyimlerinden bahsediyor ve dizi önerilerinde bulunuyor. Good Omens, The Marvelous Mrs. Maisel, Fleabag, The Man in the High Castle, Çağatay'ın tavsiye ettiği diziler arasında.Mutlu giden bölümde, Rafet'in PlayStation ve Xbox'ın yeni çıkan konsollarının Türkiye fiyatlarını söyleyince moraller bozuluyor. Yarısından sonrası yas havasında geçen bölümde mutluluğu, coşkuyu, hüznü ve çaresizliği bir arada hissedeceksiniz.Sevdiğiniz ve tavsiye ettiğiniz Prime Video film veya dizilerini bizimle paylaşır mısınız?Kimiz Ki Biz'i https://www.instagram.com/kimizkibizpod, https://twitter.com/kimizkibizpod adreslerinden takip edebilirsiniz.Google Podcasts, Apple Podcasts, Spotify, Castbox, Deezer ve diğer podcast dinleme platformlarında bizi bulabilirsiniz.Keyifli dinlemeler!
Geldik part 2'ye. Pandemi döneminde sinemaya gitmeyi göze alan üç çılgın... Onlar hayal kırıklığına uğratmayan bir film... Üzerine iki partlık bölüm kaydedilen ayrıntılar... TENET, Kimiz Ki Biz'de! Uyarı: İlk 15 dakika spoilersız, sonrası dakikalarda ise tamamen spoilerlı inceleme ve yorumlar yer alıyor.Vikipedik Şeyler'in sunucusu Çiğdem Öztabak'ın değerli katılımıyla ilk konuklu bölümümüzü yayınlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Pek keyifli, zaman zaman aydınlanma nidaları (hıııı) ile dolu, Cristopher Nolan ve TENET övdüğümüz bu bölümümüzde hem kişisel yorumlarımızı hem filmle ilgili kendi teorilerimizi hem de Sator Karesi ile ilgili tarihi gerçekleri ele alıyoruz.Tüm sosyal mecralarda @kimizkibizpod üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Vikipedik Şeyler'e Twitter üzerinden @VikipedikS, Instagram üzerinden @vikipedikseyler adıyla ulaşabilirsiniz.Spreaker, Spotify, Google Podcasts, Apple Podcasts, Deezer, Castbox ve diğer podcast dinleme platformlarından bizi dinleyebilirsiniz.Keyifli dinlemeler!
Pandemi döneminde sinemaya gitmeyi göze alan üç çılgın... Onlar hayal kırıklığına uğratmayan bir film... Üzerine iki partlık bölüm kaydedilen ayrıntılar... TENET, Kimiz Ki Biz'de! Uyarı: İlk 15 dakika spoilersız, sonrası dakikalarda ise tamamen spoilerlı inceleme ve yorumlar yer alıyor.Vikipedik Şeyler'in sunucusu Çiğdem Öztabak'ın değerli katılımıyla ilk konuklu bölümümüzü yayınlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Pek keyifli, zaman zaman aydınlanma nidaları (hıııı) ile dolu, Cristopher Nolan ve TENET övdüğümüz bu bölümümüzde hem kişisel yorumlarımızı hem filmle ilgili kendi teorilerimizi hem de Sator Karesi ile ilgili tarihi gerçekleri ele alıyoruz.Tüm sosyal mecralarda @kimizkibizpod üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Vikipedik Şeyler'e Twitter üzerinden @VikipedikS, Instagram üzerinden @vikipedikseyler adıyla ulaşabilirsiniz.Spreaker, Spotify, Google Podcasts, Apple Podcasts, Deezer, Castbox ve diğer podcast dinleme platformlarından bizi dinleyebilirsiniz.Keyifli dinlemeler!
Geldik part 2'ye. Pandemi döneminde sinemaya gitmeyi göze alan üç çılgın... Onlar hayal kırıklığına uğratmayan bir film... Üzerine iki partlık bölüm kaydedilen ayrıntılar... TENET, Kimiz Ki Biz'de! Uyarı: İlk 15 dakika spoilersız, sonrası dakikalarda ise tamamen spoilerlı inceleme ve yorumlar yer alıyor.Vikipedik Şeyler'in sunucusu Çiğdem Öztabak'ın değerli katılımıyla ilk konuklu bölümümüzü yayınlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Pek keyifli, zaman zaman aydınlanma nidaları (hıııı) ile dolu, Cristopher Nolan ve TENET övdüğümüz bu bölümümüzde hem kişisel yorumlarımızı hem filmle ilgili kendi teorilerimizi hem de Sator Karesi ile ilgili tarihi gerçekleri ele alıyoruz.Tüm sosyal mecralarda @kimizkibizpod üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Vikipedik Şeyler'e Twitter üzerinden @VikipedikS, Instagram üzerinden @vikipedikseyler adıyla ulaşabilirsiniz.Spreaker, Spotify, Google Podcasts, Apple Podcasts, Deezer, Castbox ve diğer podcast dinleme platformlarından bizi dinleyebilirsiniz.Keyifli dinlemeler!
View 19 more appearances
Share Profile
Are you Cagatay? Verify and edit this page to your liking.

Followers

Share This Creator

Recommendation sent

Join Podchaser to...

  • Rate podcasts and episodes
  • Follow podcasts and creators
  • Create podcast and episode lists
  • & much more

Creator Details

Episode Count
23
Podcast Count
1
Total Airtime
16 hours, 42 minutes
PCID
Podchaser Creator ID logo 717659