Co-host of Do Początku. Partner and producer at Earborne Media.
Papier toaletowy. Czy trzeba więcej mówić? Kiedy powstał? Jak reklamowano go na początku? I o co chodzi z gąbką na kiju?!(Ekspresem) Do Początku to krótkie odcinki naszego podcastu, które wypełniają codwutygodniową pustkę między pełnymi odcinkami.Źródła:https://www.nrdc.org/sites/default/files/issue-tissue-how-americans-are-flushing-forests-down-toilet-report.pdfhttps://www.nrdc.org/sites/default/files/hemp-bidets-bamboo-tissue-faq-fs.pdfhttps://www.bidet.org/blogs/news/bidet-water-usehttps://www.cbc.ca/radio/undertheinfluence/now-splinter-free-how-marketing-broke-taboos-1.4149558Strona podcastu “Do Początku”:https://www.dopoczatku.pl/Nasz profil w iTunes:https://itunes.apple.com/pl/podcast/do-pocz%C4%85tku/id1437644986Muzyka w intro:SHE-lahttp://shelaproject.com/Prowadzący:Michał KasprzykEdycja:Michał KasprzykPodcast Do Początku współtworzy:Krzysztof NowakProdukcja:Earborne Mediahttps://earbornemedia.com#PolskiPodcast prowadzony przez Krzysztofa Nowaka i Michała Kasprzyka.
Skąd tak właściwie wzięła się joga? Kto sprowadził ją na zachód? Jak wyglądała pierwotnie? I czym tak właściwie jest?
Kto uwarzył pierwsze piwo? Gdzie powstała pierwsza gorzelnia na świecie? Jak to się stało, że w ogóle pijemy alkohol? W tym odcinku wybieramy się w podróż za jedną z najpopularniejszych używek w historii ludzkości.
Co zainspirowało Andrzeja Sapkowskiego do napisania Wiedźmina? Jak wyglądała praca łowców potworów? I czy CD Projekt tak naprawdę powinien oddawać pisarzowi pieniądze?
View 119 more appearances
Share Profile
Are you Kris? Verify and edit this page to your liking.

Followers

Share This Creator

Recommendation sent

Join Podchaser to...

  • Rate podcasts and episodes
  • Follow podcasts and creators
  • Create podcast and episode lists
  • & much more

Creator Details

Location
Warsaw, województwo mazowieckie, Poland
Episode Count
63
Podcast Count
4
Total Airtime
1 day, 3 hours
PCID
Podchaser Creator ID logo 662293