Podcasting expert. Consultant, podcast producer/editor, podcasting trainer, podcaster. He can answer almost all your podcasting questions.
⭐PREMIERA: W dzisiejszym odcinku audycji Zaprojektuj Swoje Życie gościmy Monikę Rajską-Wolińską, Partner Zarządzającą Colliers w Polsce. Jak zrobić karierę w firmie, która jest globalnym liderem w sektorze nieruchomości i zarządzania inwestycjami? Nasza gościni dzieli się historią swoich zawodowych osiągnięć. Wspomina też, jak lata pracy na nowo ukształtowały jej definicję sukcesu. Dla Moniki niezwykle ważne jest podążanie swoją ścieżką, samoakceptacja i bycie wdzięcznym za to, co mamy. Zapraszamy na rozmowę pełną energii i ciekawych przemyśleń kobiety, która rozumie, czym jest leadership, patrzy z nadzieją w przyszłość i jest gotowa na kolejne życiowe wyzwania. 📌W tym odcinku audycji Zaprojektuj Swoje Życie dowiecie się:➡Jak przez lata zmieniała się definicja sukcesu Moniki? ➡Czym zajmuje się Colliers, i na czym polega doradztwo w zakresie nieruchomości komercyjnych?➡Jak, będąc kobietą, odnieść sukces w męskim świecie biznesu?➡Samotność lidera na szczycie - jak sobie z tym poradzić i gdzie szukać wsparcia?Więcej informacji znajdziecie na www.zaprojektujswojezycie.pl
Kim jest fleksitarianin, dlaczego statystyczny Polak je za dużo mięsa (i co to znaczy) oraz dlaczego mniej mięsa oznacza zdrowszą planetę. Posłuchaj Artykuł Czy zielona dieta uratuje świat? pochodzi z serwisu jestemzielona.pl.
W dzisiejszym #NIECODZIENNIKU gościmy młodego przedsiębiorcę, Mikołaja Bagińskiego. Prowadzi on kilka firm, między innymi DROPSY (www.dropsy.app/pl). Aplikacja będąca centrum premier oraz okazji cenowych produktów z branży odzieżowej i obuwniczej zebrała ponad 100 000 aktywnych użytkowników w pierwszych miesiącach działania.Panowie rozmawiają o inwestowaniu w...streetwear. Okazuje się, że markowe, limitowane buty czy ubrania mogą osiągać taką samą lub większą wartość niż obraz Fangora. Mikołaj podpowiada od czego zacząć inwestowanie w streetwear, czego się wystrzegać i jakich błędów nie popełniać. Pamiętajcie aby subskrybować nasz kanał na YouTube, iTunes, Spotify lub wszędzie tam gdzie słuchacie podcastów. Co czwartek wywiady z przedsiębiorcami. I nie tylko!Więcej ciekawych historii i rozmów z wyjątkowymi gośćmi znajdziecie na naszej stronie: https://zaprojektujswojezycie.plFacebook: https://m.facebook.com/zaprojektujswojezycie/Instagram: https://www.instagram.com/zaprojektujswojezycie.pl/LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/audycja-zsz/🎧Aby nie przegapić kolejnego inspirującego odcinka audycji pamiętajcie o subskrypcji na YouTube lub waszych ulubionych aplikacjach gdzie słuchajcie podcastów.Spotify: https://spoti.fi/2VYPLgc iTunes: https://apple.co/2VXB25k 💡PATRONITE audycji Zaprojektuj Swoje ŻycieWspieraj być może najlepszą audycję w polskim internecie. Zostań współtwórcą i zobacz jak powstaje niezwykle ciekawa audycja - Zaprojektuj Swoje Życie. Dołącz do nas! Twój czas i Twoje wsparcie jest dla nas bardzo wartościowe.Jak to zrobić? To proste. Odwiedź nas na https://patronite.pl/zsz i zostań Patronem już dziś.
„Mistrzem się rodzisz, a nie stajesz” w kontekście fizyczności nie widzę tu pola do dyskusji. Uwarunkowania biologiczne, które otrzymujemy wraz z pulą genów, są główną determinantą naszego potencjału fizycznego, potrzebnego do zdobywania laur na najwyższym poziomie współzawodnictwa. …a jak jest z naszą psychiką? Czy trzeba urodzić się z psychiką zwycięzcy, czy można ją wytrenować, aby taka była? Zapytałem o to Grzegorza Więcława, psychologa sportu, który kształcił się w Kanadzie i Finlandii. Grzegorz obecnie mieszka i działa na Śląsku, współpracuje z zawodnikami i organizacjami różnych dyscyplin sportowych. Nasza rozmowa reżyserowała się sama, a dowiesz się z niej… Czym jest/czym zajmuje się psychologia? Kompetencje psychologa sportowego. „Jak się ma” psychologia sportowa w Polsce? Moda czy realna potrzeba? Jeżeli realna to potrzeba to jakie potrzeby raportują sportowcy? Czy sportowcy sami zgłaszają się do psychologa czy są kierowani? Jak sportowcy znoszą zakończenie kariery? „Pozytywne wzmocnienie” w sporcie – problemy uzależnień w trakcie i po karierze. Realny problem czy ciekawostka? Kto bardziej potrzebuje psychologa? Generalna populacja czy sportowcy? Uzależnienie od sportu u generalnej populacji istnieje? Rodzi rzeczywiste problemy? Osobowość autodestrukcyjna czy urodzony zwycięzca? Na ile opinia psychologa sportowego ma znaczenia dla sztabów szkoleniowych? Jaka grupa sportowców najbardziej potrzebuje psychologa sportowego i dlaczego to są piłkarze nożni? :) Wraz z moimi gośćmi czynimy starania, aby popularyzować wiedzę związaną z utrzymaniem zdrowia, sprawności i pełni możliwości psychofizycznych naszego ciała. Jeżeli uważasz, że takie działania mają sens to udostępnij proszę ten materiał i polub nasze profile w mediach społecznościowych.
View 1308 more appearances
Share Profile
Are you Krystian? Verify and edit this page to your liking.

Followers

Share This Creator

Recommendation sent

Join Podchaser to...

  • Rate podcasts and episodes
  • Follow podcasts and creators
  • Create podcast and episode lists
  • & much more

Creator Details

Location
Poznań, województwo wielkopolskie, Poland
Episode Count
998
Podcast Count
31
Total Airtime
3 weeks, 6 days
PCID
Podchaser Creator ID logo 927306