"Mamba out..." Pandemi sonrası "11 ayın sultanı" misali geri döndü NBA. COVID-19, NBA'i nasıl vurdu; ne gibi önlemler alınarak lig yeniden başladı; aklımızdan ve gönlümüzden geçen şampiyon adayları kimler; Kobe Bryant'ın NBA için ve bizim için önemi ne? Her saniyesi basketbol ve NBA dolu bölümde, gündemi değerlendirdik ve gelecek için tahminlerde bulunduk. Kobe Bryant ve Gigi Bryant'ın ölümünün basketbola ve bize ne gibi etkileri olduğunu konuştuk ve nesillere basketbolu sevdiren Black Mamba'yı andık. Bölüm sonunda da kendisinin emeklilik öncesinde yaptığı konuşmayla selamamızı gönderdik. "Mamba out..."Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden @kimizkibizpod adresinde bizi bulabilirsiniz.Spotify, Google Podcast, Apple Podcasts, Deezer ve diğer podcast mecralarında bizi bulabilirsiniz.Keyifli dinlemeler!
Dizi dünyasından favorilerimiz, güncel takip ettiklerimiz ve izlemek için listemize aldığımız seçimlerimizden bahsettik. Komedi, gerilim, dram, macera... Her türden, her telden diziler burada!Favori dizilerimiz: Sons of Anarchy, After Life - Güncel İzlediklerimiz: Modern Family, Snowpiercer - İzlemeyi Beklediklerimiz: Dark, The Umbrella Academy. Dizi önerilerimizi dinledikten sonra kendi önerilerinizi bize yazmak isterseniz Instagram - Twitter - Facebook üzerinden @kimizkibizpod üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Spotify, Google Podcast, Apple Podcast, Castbox, Deezer, Spreaker..... bilimum podcast mecrasında sizi bekliyoruz!
Bu bölümü tamamen İstanbul Sözleşmesi'ni anlatmaya ayırdık. Temmuz ayının son haftasında üst üste aldığımız kadın cinayeti haberleri üzerine İstanbul Sözleşmesi ve kadın cinayetlerini konuşmak zorunda hissettik. Kadın cinayetlerine "dur" diyen İstanbul Sözleşmesi'ni https://anayasagundemi.com/2014/11/25/kadina-yonelik-siddetle-ilgili-istanbul-sozlesmesi-hakkinda-brosurun-cevirisi adresinden inceledik. #istanbulsözleşmesiyaşatırSözlerimiz boğazımızda yumruk oldu ve boğulduk. Sosyal medya üzerinde takiplerinizi Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu'na yönlendirmenizi rica edeceğiz.
Temmuz ortalarında patlak veren ve pek çok doğruluk teyit otoritesi tarafından doğru olmadığı ortaya konulan Wayfair'de yasa dışı işlerin dönmesini konuştuk. Şimdiden uyaralım, olayın gerçekliği ve insanların tepkileri üzerine yorumlar yaptık. Wayfair olayı ve incelemesi hakkında bilgi almak isterseniz: https://teyit.org/wayfair-isimli-mobilya-firmasinin-cocuk-ticareti-yaptigi-iddiasi/Sosyal medya üzerinde @kimizkibizpod adresinden bizi takip edebilirsiniz.Keyifli dinlemeler!
View 10 more appearances
Get appearance alerts
Subscribe to receive notifications by email whenever this creator appears as a guest on an episode.

Subscribe to receive notifications by email whenever this creator appears as a guest on an episode.

Share Profile
Are you Rafet? Verify and edit this page to your liking.

Followers

Recommend This Creator

Recommendation sent

Join Podchaser to...

  • Rate podcasts and episodes
  • Follow podcasts and creators
  • Create podcast and episode lists
  • & much more

Creator Details

Episode Count
14
Podcast Count
1
Total Airtime
10 hours, 51 minutes
PCID
Podchaser Creator ID logo 854766