Sparta měla Rangers porazit, zas došly síly. Výroky ke kauze Kúdela mě stály angažmá, říká Zlámal

Released Friday, 27th October 2023
Good episode? Give it some love!

Friday, 27th October 2023
Rate Episode

V první půli naprostá dominance, po přestávce už ale Sparta místy mohla být i ráda za bod, když fyzicky odešla. “Nejvíc to bylo znát na Kairinenovi, ten se mi po poločase moc nelíbil,” hodnotil utkání i výkony aktérů expert Dloubáku živě ve studiu iSport.cz Zdeněk Zlámal. “O výsledku rozhodlo neproměňování šancí ze strany Sparty,” doplnil.Kdo byl podle něj i redaktora Sportu Jakuba Plaskury hráč zápasu? Co dál chybělo Spartě a jak hodnotit její vystoupení ve skupině po polovině odehraných zápasů? A je Peter Vindahl ten pravý brankář pro Spartu, i když na začátku angažmá několikrát chyboval?Ohlédneme se ale i za tím, jak se na Zdeňka Zlámala odrazila kauza Kúdela a proč ho stála další angažmá, které by mu prodloužilo profesionální kariéru. Jak hodnotí kvality kouče Stevena Gerrard a v čem ho neuzná? To vše v Dloubáku živě po utkání Sparta - Rangers. Moderuje Martin Vait.0:00 Sparta ve druhém poločase fyzicky odešla. Je Vindahl pravý gólman pro Spartu?15:43 Jak je na tom Sparta v poločase skupin? Je jinde, ale má na víc, měla získat ještě body28:08 Gerrard nabádal Rangers k nefér zákrokům. Kauza Kúdela mě stála angažmá, říká Zlámal