Podchaser Logo

Ja i moje przyjaciółki idiotki

A Comedy, Health and Fitness podcast
 4 people rated this podcast

Episodes of Ja i moje przyjaciółki idiotki

O związkach z dużą różnicą wieku. Fajne, czy niefajne? Czy każdy starszy jest dojrzały?
O najgorszych typach rozstań, których nie życzy się nawet najgorszemu wrogowi!
Zemsta. Słodka? Gorzka? Czy trzeba być szefem mafii, żeby się mścić? Czyli o PORACHUNKACH!
O pierwszych zakochaniach, wątpliwościach i lęku przed wakacjami. Czyli o pierwszych miłosnych doświadczeniach i o tym, że są naprawdę ważne.
O nowej rzeczywistości randkowania w Internecie i wirusowych zakochaniach! Partnerem tego odcinka jest Facebook Randki, dzięki którym można bezpiecznie poznać kogoś spoko i urządzić sobie na przykład randkę wideo.
O odrobaczaniu - czyli inaczej wychowywaniu po swojemu, dawaniu nauczki, czy małych kar. I o tym, że Idiotki zachowują się czasem jak Toksyny.
Odcinek o osobie, która jest życiową pierdołą- a my ją niańczymy i zmieniamy jej metaforyczne pieluchy./Piosenka Ruth B.- Lost boy
Ostatni odcinek przed przerwą, w którym czytam 31 rozdział mojej książki, czyli rozdział powstrzymujący nas przed ZBYT MOCNYM zaidiotkowaniem.Książkę kupicie tylko online, na stronie www.tuokuniewska.pl
Odcinek o NaMOLNYCH myślach- śmieszne, co? Że niektóre sentymenty wracają jak mole. I że nie ma w tym niczego złego.
Odcinek poza serią w którym opowiadam o tym, co znajdziecie w książce, o emocjach jakie właśnie czuję i o tym, że idiotkowy ruch to coś nieśmiertelnego- coś, co pielęgnuję, w co wierzę i na co chucham i dmucham :)Książkę możecie zamówić na stro
Ważny odcinek o współuzależnieniu, w którego pułapkę Idiotki wpadają zbyt często. Odcinek zrealizowałam na podstawie rozmowy z ekspertkami z Centrum Praw Kobiet, oraz dziesiątek maili, za które na maksa dziękuję. Mam nadzieję, że przyniesie tro
Odcinek o bolesnym zakochaniu w przyjacielu i krótki kurs "Jak wpychać do Friendzone?" w jednym.
O typie, co psuje dobrą zabawę i sprawia, że musimy przepraszać, mimo, że nie mamy za co.
Odcinek o tym, co robią Idiotki gdy przelewa się w nich czara goryczy - czyli o tym, co robimy, zanim ogłosimy niezależność i wybijemy sobie kogoś z głowy na dobre.Odcinkowi patronuje firma LELO, czyli producent LELO SONA 2 CRUISE, wybitnego st
To odcinek dedykowany tym, którzy właśnie przechodzą przez rozstanie. Mam nadzieję, że otuli Was przed snem i pomoże poczuć, że nie jesteście w tym sami. Playlista na Spotify: „Piosenki dla idiotek”
O tym, jakie fundamenty związku są gorsze nawet od tych z klocków Lego.
O tym, dlaczego dajemy wiele szans i potrafimy tak wiele wybaczyć. W tym odcinku śpiewam. Tak wyszło./Książka o której mówię, to 'Emocje i nastrój' Daniel Jerzy Żyżniewski. /Jeśli ktoś łamie Twoje prawa i szukasz pomocy prawnej i psychologiczne
O związkach z samotności przekraczającej skalę, czyli o związkach z desperacji.
O typie albo typiarze, co krąży, krąży ale się nie zbliża i tylko lata koło dupy i rozprasza. O flirciarzach i flirciarach, fantastyczny opis tego gatunku.
O tym, co się dzieje, jeśli się zakocha w jakimś Adalberto z dalekiej Hiszpanii. Albo jeśli się jest Barakiem Obamą. I o marynarzach. Czyli o związkach na odległość.
Odcinek o pomysłach- czasem trafionych, a czasem mniej, oraz o tym, czy w walentynki naprawdę trzeba latać z piórkiem w tyłku. Ostatni odcinek z serii patronowanej przez Durex.
Dziś o tym, co się dzieje w głowie idiotek i idiotków, gdy zaczynają się nudzić i szukaćzieleńszej trawy. Patronem odcinka jest marka Durex.
O największych szczęściarzach na loterii miłości, o tych, którzy przestają poszukiwać. A jak rozbudzić w nich nowe poszukiwania? Skąd bierze się iskra?Patronem odcinka jest marka Durex. 
O typach, którzy wracają jak czknięcie po gazowanym piciu!
O idiotkowaniu w Sylwestra, czyli czekaniu, cuceniu i jeżdżeniu taksówką jak wariat.
Rate Podcast
Do you host or manage this podcast?
Claim and edit this page to your liking.
Are we missing an episode or update?
Use this to check the RSS feed immediately.