Podchaser Logo

Mała Wielka Firma

Claimed
A weekly Business and Entrepreneur podcast featuring Marek Jankowski and Paweł Tkaczyk
 3 people rated this podcast
Mała Wielka Firma to podcast o biznesie dla przedsiębiorców. Pojawiają się w nim takie tematy, jak: produktywność, sprzedaż, zarządzanie, online marketing, content marketing, marka osobista, zakładanie firmy, skalowanie działalności, zatrudnianie pracowników, obsługa klienta, budowanie marki, tworzenie kursów online, organizacja pracy itp.

Podcast biznesowy powinien być praktyczny. Dlatego w każdym odcinku MWF znajdziesz konkretne porady, które pomogą ci w budowaniu marki i rozwijaniu działalności – niezależnie od tego czy prowadzisz biznes online, czy tradycyjny.

Chcesz być o krok przed konkurencją? Dołącz za darmo do Klubu MWF, aby co tydzień otrzymywać informacje o nowych odcinkach oraz dodatkowe materiały przydatne w rozwijaniu firmy: https://malawielkafirma.pl/klub/
Host
55 episodes
Host
643 episodes
Guest
3 episodes
Guest
1 episode
Guest
1 episode
Ciekawe rozmowy, dużo praktycznych porad i informacji, szczególnie dla osób prowadzących firmę lub przymierzających się do tego. Ja się nie zaliczam ani do pierwszych ani do drugich, ale słucham co tydzień każdego odcinka. Polecam.
Mała Wielka FirmaDzięki wielkie, Krzysiek! I za słuchanie, I za polecenie ?
This podcast, its content, and its artwork are not owned by, affiliated with, or endorsed by Podchaser.
Rate Podcast
Do you host or manage this podcast?
Claim and edit this page to your liking.
Are we missing an episode or update?
Use this to check the RSS feed immediately.