Mała Wielka Firma

Claimed
 2 people rated this podcast
Mała Wielka Firma to podcast biznesowy dla przedsiębiorców. Marek Jankowski zaprasza do niego ekspertów z różnych dziedzin związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Zwiększanie sprzedaży, zarządzanie firmą, content marketing, marka osobista, zakładanie firmy, przedsiębiorczość, psychologia biznesu, finanse firmowe – to tematy, które często pojawiają się w tym podcaście.

Jeżeli interesują cię takie rzeczy, jak online marketing, pracownicy w firmie, skalowanie działalności, obsługa klienta, budowanie marki, tworzenie kursów online, produktywność i lepsza organizacja pracy, to również znajdziesz je w Małej Wielkiej Firmie.

Co wyróżnia MWF spośród innych podcastów biznesowych? Między innymi to, że Marek Jankowski jest doświadczonym przedsiębiorcą – prowadzi własną firmę od 2004 r. Ma również duże doświadczenie dziennikarskie. Dzięki temu (zdaniem wielu osób) potrafi uważnie słuchać i zadawać swoim gościom ciekawe i celne pytania.

Podcast o biznesie pomaga słuchaczom najbardziej, gdy motywuje do działania i jest przydatny w codziennym życiu przedsiębiorcy. Dlatego co tydzień w każdym z odcinków Małej Wielkiej Firmy znajdziesz więc praktyczne porady, które pomogą ci w budowaniu marki i rozwijaniu działalności – niezależnie od tego czy prowadzisz biznes online, czy tradycyjny. Każdy odcinek porusza inne tematy i daje nową dawkę wiedzy i inspiracji.

MWF to nie tylko audycje do słuchania. Na blogu MalaWielkaFirma.pl znajdziesz linki do dodatkowych źródeł wiedzy, materiały do pobrania i polecane książki biznesowe.

Warto również zapisać się do Klubu MWF – jego członkowie dostają na swoją skrzynkę email informacje o każdym nowym odcinku oraz jeszcze więcej wskazówek marketingowych.
Host
234 episodes
Host
55 episodes
Guest
3 episodes
Guest
1 episode
Guest
5 episodes
Ciekawe rozmowy, dużo praktycznych porad i informacji, szczególnie dla osób prowadzących firmę lub przymierzających się do tego. Ja się nie zaliczam ani do pierwszych ani do drugich, ale słucham co tydzień każdego odcinka. Polecam.

Similar Podcasts

This podcast, its content, and its artwork are not owned by, affiliated with, or endorsed by Podchaser.
Rate Podcast

Share This Podcast

Recommendation sent

Followers

17

Join Podchaser to...

  • Rate podcasts and episodes
  • Follow podcasts and creators
  • Create podcast and episode lists
  • & much more

Podcast Details

Created by
Marek Jankowski
Podcast Status
Active
Started
Jul 1st, 2015
Latest Episode
Sep 21st, 2020
Release Period
Weekly
Episodes
234
Avg. Episode Length
About 1 hour
Explicit
No
Order
Episodic
Language
Polish
Do you host or manage this podcast?
Claim and edit this page to your liking.
Are we missing an episode or update?
Use this to check the RSS feed immediately.