ROZMOWA DNIA

A daily News podcast
Good podcast? Give it some love!

Episodes of ROZMOWA DNIA

Gościem poniedziałkowej Rozmowy Dnia był minister Michał Cieślak. Rozmawialiśmy między innymi o tym, kiedy Partia Republikańska dołączy od obozu Zjednoczonej Prawicy.
Gościem Rozmowy Dnia był poseł Krzysztof Lipiec, lider świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości. Rozmawialiśmy między innymi o realizacji ustaw dotyczących projektów Polskiego Ładu, a także kolejnej odsłonie sporu Polski z Komisją Europ
Gościem czwartkowej Rozmowy Dnia był poseł Czesław Siekierski, świętokrzyski parlamentarzysta Polskiego Stronnictwa Ludowego. Rozmawialiśmy między innymi o bieżących wydarzeniach politycznych.
Gościem Rozmowy Dnia był poseł Marek Kwitek z Prawa i Sprawiedliwości. Rozmawialiśmy o projekcie zmian w Prawie Wodnym i zmianach planów polderów wiślanych, wynegocjowanych z samorządami.
Gościem Rozmowy Dnia był wojewoda świętokrzyski Zbigniew Koniusz. Rozmawialiśmy między innymi o sytuacji epidemicznej w regionie, a także możliwych obostrzeniach związanych ze wzrostem zachorowań na koronawirusa.
Gościem Rozmowy Dnia była poseł Marzena Okła-Drewnowicz, świętokrzyska parlamentarzystka Platformy Obywatelskiej. Rozmawialiśmy między innymi o podsumowaniu sobotniej konwencji krajowej ugrupowania.
Gościem rozmowy dnia był marszałek województwa świętokrzyskiego Andrzej Bętkowski. Rozmawialiśmy między innymi o kwestii środków dla regionu z programu REACT - EU, a także rozwiązaniach dla samorządów zawartych w Polskim Ładzie.
Gościem Rozmowy Dnia był poseł Krzysztof Lipiec, prezes świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości. Rozmawiamy między innymi o trwającym posiedzeniu Sejmu, a także rozwiązaniach Polskiego Ładu dla samorządów.
Gościem Radia Kielce była Dorota Koczwańska-Kalita, naczelnik kieleckiej delegatury Instytutu Pamięci Narodowej. „Na straży pamięci. 30 lat działalności Stowarzyszenia Kielecka Rodzina Katyńska” - to tytuł wystawy, którą od dziś będzie można o
We wtorek (14.09) przypada uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego. Gościem Radia Kielce był o. dr Marian Puchała, superior klasztoru Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej na Świętym Krzyżu, gdzie przepadają dziś główne uroczystości odpustowe.
Gościem poniedziałkowej Rozmowy Dnia była Anna Krupka, wiceminister kultury dziedzictwa narodowego i sportu. Rozmawialiśmy między innymi o podsumowaniu stu dni Polskiego Ładu.
Gościem Rozmowy Dnia był biskup Jan Piotrowski, ordynariusz diecezji kieleckiej. Rozmawialiśmy o Prymasie Tysiąclecia kard. Stefanie Wyszyńskim, który w niedzielę, 12 września zostanie beatyfikowany. Jaką spuściznę pozostawił narodowi polskiemu
Już za kilka dni rozpocznie się akcja szczepień uczniów. Czy rodzice wyrażają na to zgodę? To pytanie zadaliśmy Kazimierzowi Mądzikowi, świętokrzyskiemu kuratorowi oświaty. Pytaliśmy też o to, czy w przyszłym roku będą podwyżki dla nauczycieli.
Gościem Rozmowy Dnia był wojewoda świętokrzyski Zbigniew Koniusz. Rozmawialiśmy między innymi o tym czy powinny zostać wprowadzone obostrzenia dla osób niezaszczepionych na koronawirusa, a także trwającym w Kielcach Międzynarodowym Salonie Prze
Gościem Rozmowy Dnia był senator Jarosław Rusiecki przewodniczący senackiej komisji obrony narodowej. Rozmawialiśmy między innymi o rozpoczynającym się w Kielcach XXIX Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego.
Gościem poniedziałkowej Rozmowy Dnia był poseł Krzysztof Lipiec, prezes świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości. Rozmawialiśmy między innymi o dodatkowym posiedzeniu Sejmu w sprawie stanu wyjątkowego przy granicy z Białorusią.
Gościem Rozmowy Dnia była wiceminister kultury dziedzictwa narodowego i sportu Anna Krupka. Rozmawialiśmy między innymi o trwających w Staszowie Mistrzostwach Polski Juniorów w Boksie, a także osiągnięciach polskich paraolimpijczyków na Igrzysk
Gościem Rozmowy Dnia był Piotr Wawrzyk, wiceminister spraw zagranicznych. Rozmawialiśmy między innymi o tym czy wprowadzenie stanu wyjątkowego pozwoli zażegnać kryzys na granicy polsko-białoruskiej?
Gościem Rozmowy Dnia był senator Jarosław Rusiecki z PiS, szef Senackiej Komisji Obrony Narodowej. Rozmawialiśmy o rocznicy wybuchu II wojny światowej, ale również o współczesnych zagrożeniach dla bezpieczeństwa Polski.
Gościem Rozmowy Dnia był Andrzej Pruś, przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. Rozmawialiśmy o sytuacji w sejmiku i nieudanej próbie odwołania ze stanowiska.
Czy placówki oświatowe są przygotowane do nowego roku szkolnego i jak będzie wyglądała nauka od września? W Rozmowie Dnia pytaliśmy o to Kazimierza Mądzika, świętokrzyskiego kuratora oświaty.
Gościem Rozmowy Dnia był poseł Marek Kwitek, z PiS, członek sejmowej komisji rolnictwa. Rozmawialiśmy o propozycjach dla wsi i rolników, zawartych w programie Polski Ład.
Gościem Rozmowy Dnia był poseł Czesław Siekierski z Polskiego Stronnictwa Ludowego. Rozmawialiśmy o kryzysie na granicy Polski i Białorusi, ale także o przygotowaniach do czwartej fali koronawirusa i projekcie budżetu państwa, przygotowanym prz
Gościem Rozmowy Dnia był biskup sandomierski Krzysztof Nitkiewicz. Rozmawialiśmy o obchodach Światowych Dni Młodzieży w innej niż zwykle formie.
Gościem Rozmowy Dnia był poseł Krzysztof Bosak, Konfederacja Wolność i Niepodległość. Rozmawialiśmy o kryzysie na granicy polsko-białoruskiej.
Rate Podcast
Do you host or manage this podcast?
Claim and edit this page to your liking.
Are we missing an episode or update?
Use this to check the RSS feed immediately.