Episode from the podcastWestchnienia do Istnienia

18. Jak wykorzystać Nowy Rok, aby wreszcie zmienić coś w swojej kuchni?

Released Tuesday, 16th February 2021
Good episode? Give it some love!
Dzisiaj postanowiłam rozebrać na czynniki pierwsze jeden z tematów, który był już wcześniej przeze mnie poruszony, a mianowicie temat zdrowego odżywiania (opowiadam o nich w piątym i dziesiątym odcinku podcastu).
Dzisiaj, na początku 2021 roku, zadaję prowokacyjnie pytanie, jak go wykorzystać, aby wreszcie coś zmienić w swojej kuchni i wziąć sprawy (i gary) we własne ręce? 
Oczywiście każdy moment jest dobry, by zacząć, ale Nowy Rok szczególnie sprzyja nowym postanowieniom. Uznałam, że trzeba kuć żelazo póki gorące i zastanowić się, jak wykorzystać Nowy Rok do wprowadzenia zmian w kuchni. Oczywiście zmian na lepsze!
Po co je wprowadzać? Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że zmiany w kuchni mogą pchnąć nasze zdrowie, samopoczucie i dosłownie całe nasze życie na zupełnie nowe tory!
Ale by w ogóle móc zacząć potrzebna jest decyzja. Twoja decyzja. 
Ja w tym materiale daję resztę, czyli niezbędne narzędzia i kroki, by dobrze zacząć. Opowiadam o kluczowych obszarach i krokach, które warto podjąć.

Trzymam za Ciebie kciuki!

Creators & Guests

We don't know anything about the creators of this episode yet. You can add them yourself so they can be credited for this and other podcasts.

Episode Reviews

This episode hasn't been reviewed yet. You can add a review to show others what you thought.

This podcast, its content, and its artwork are not owned by, affiliated with, or endorsed by Podchaser.