Yeni Şarkılar - En Çok Dinlenen Şarkılar - 2020 Şarkılar

A Music, Arts and News podcast
 1 person rated this podcast

Best Episodes of Yeni Şarkılar

Mark All
Search Episodes...
2020'nin en hareketli Arapça şarkıları! Bu listede bir birinden güzel Arapça şarkıları bir araya getirdik. Mısır'ın en iyi seslerinden harika Arap müziklerini dinleyin. Listede bir çok arap şarkısını karışık formatta görebilirsiniz.Dinlemek için >> Arapça Şarkılar See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.
İngilizce yabancı şarkılarla donattığımız yabancı müziğin nabzını tutan listemiz.Listeyi Şuradan Dinle : İngilizce Yabancı Şarkılar See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.
Türkçe müziğin en iyi şarkılarının yer aldığı Türkçe pop 2020 yayında. Pop şarkıları dinlerken en son çıkan Türkçe şarkıları keşfedin. En iyi 100 şarkı bu listede.Tıkla Dinle : Pop Şarkılar See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.
2020'nin en trend rap amatör şarkıları. Bu liste sürekli olarak güncellenmekte ve en güzel rap şarkılar eklenmekte takipte kal kaçırma.Şurada Dinle : Rap Şarkılar See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.
2020 en güzel sevilen aşk şarkıları. Aşkın dilinden en iyi anlayan duygulara yön veren şarkılar. 14 şubat sevgililer gününe özel liste.Liste : Aşk Şarkıları See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.
Yeni yılın en gözde arabesk damar şarkılar listesi.Dinlemek için tıkla = Damar Arabesk Şarkılar See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.
Sıcak yaz günlerinde içinizi serinleten harika yaz şarkıları.Tıkla dinle : Yaz Şarkıları See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.
En çok dinlenen güzel türküleri top 100 türkü listesinde dinleyin. Tamamen seçme mix karışımı bir müzik listesi. Gönüllerde taht kuran dillere dolanmış harika türkü yorumları.Dinlemek için ::: Türkü Dinle See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.
Harika ezgi ve ilahilerle donatılmış liste.Abdurrahman Önül, Dursun Ali Erzincanlı gibi dev isimler yer alıyor. En güzel ilahileri ücretsiz olarak dinle.Full liste : İlahi dinle See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.
Karadeniz Şarkıları Listesi! En iyi harika karadeniz müziklerini dinleyin.Dinlemek için :: Karadeniz Şarkıları See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.
Ankaralı şarkıcılardan harika oyun havaları. Hüseyin Kağıt ve çok daha fazla popüler ankara şarkıları sanatçısı bu listede.Listeyi hemen dinle >>>> Ankara Oyun Havaları See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.
Meyhane ortamlarını süsleyen en güzel meyhane şarkılarını tek listede dinleyin. Türkü bar ve meyhanelerde en çok dinlenen tarzı ve müziği keşfetme zamanı. İndirmeden dinleyebileceğiniz yeni şarkılarla süslenen listeyi hemen aşağıda yer alan bağlantıdan dinlemeye başlayın.Tıkla Dinle : Meyhane Şarkıları See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.
Nostaljik şarkılardan harika bir retro müzik keyfi.Şurada Dinle ::: Retro Müzik See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.
Yeni çıkan roman dans müziklerini ve roman havalarını ücretsiz playlist modunda dinleyin. En sevilen hit romanların yeni eserleri bu albümde. Hemen dinle : Roman Havaları See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.
2019 ve 2020'nin en iyi türk sanat müziği şarkıları. Sadece büyük ustalar bu listede yer alabilir.Tıkla DİNLE >>> Türk Sanat Müziği Dinle See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.
Spor sırasında gaza getiren şarkılar dinlemek %100 enerji sağlar ve spora zevk katar. Hemen listeyi dinle ve sporu en iyi şekilde yap.Full dinle : Spor Yaparken Dinlenecek Şarkılar See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.
Disko müziklerinde en iyi yabancı şarkılar. Süper bass ve tizlere sahip acayip hareketli hit müzikler. İşte 2020'in en iyi disko müzik listesi bu. eski ve yeni disko müzikleri karışık bir arada indirmeden dinle.Dinlemek için : Disko Şarkıları See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.
90'ların sevilen isimlerinden en iyi 40 şarkı! 1900 ve 1999 arasında çıkan en çok dinlenen bu yılların en hit şarkılarını liste modunda dinle. 40 şarkının yer aldığı listede hangi şarkılar var görmek ve dinlemeye başlayın.Şurada Dinle :::::: 90'Lar Türkçe Pop See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.
Özgün müziğin en iyi ustaları bu listede! Gelmiş geçmiş en iyi özgün şarkıları liste halinde dinle. Daha önce hiçbir yerde duymadığınız gözden kaçan şarkıları keşfetmeye hazır olun. Sizler için arşivi sonuna kadar açtık ve şimdiye kadar çıkan en güzel özgün şarkıları bir araya getirdik. Listede yer alan örneği dinlerken aynı zamanda full liste içinTIKLA DİNLE : ÖZGÜN MÜZİK DİNLE See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.
Arabada dinlenecek Türkçe ve Yabancı efsane şarkılar. 2020 yılında aracınızla uyumlu en hit ve baslı şarkılar bu yayında. İşte o şarkılar.Dinlemek için Tıklayın >>> Arabada Dinlenecek Şarkılar See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.
İspanyolca şarkılar, Latin amerika'nın en sevilen isimlerinden harika Espanol şarkılar. Maluma, Bad Bunny, Bebe, Shakira ve Enrique Iglesias gibi isimler bu türe yön veriyor. Son çıkan ve en iyi şarkıları dinlemeye hazır olun.Tıkla Dinle >>>>>> İspanyolca Şarkılar See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.
Uyku getiren şarkılar eşliğinde derin bir uykuya dalmak için sadece bir adım kaldı. En sağlıklı uyuma şekli olarak bilinen uyumak için dinlenecek şarkılara göz atın.Dinlemek için >> Uyku Müzikleri - Uyumak için dinlenecek şarkılar See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.
Metro Fm top 40 listemizde hafta boyunca en çok çalan 40 şarkı yer alıyor.Listeyi Şuradan Dinle : Metro Fm Top 40gün boyunca metro fm'de çalan şarkılar, metro fm de bugün çalan şarkılar. See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.
Caz müzik dinle. Günümüzde Türkçe'de caz müziğin en iyi örneği olarak Jehan Barbur'u gösterebiliriz. Yaptığı şarkılarla caz müziğe yeni bir soluk getiren sanatçımız oldukça başarılı. Hemen ona ait ve diğer caz sanatçıların en nadide eserleri için Caz Müzik Dinle bağlantısına gidin. See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.
Rate Podcast

Share This Podcast

Recommendation sent

Join Podchaser to...

  • Rate podcasts and episodes
  • Follow podcasts and creators
  • Create podcast and episode lists
  • & much more

Podcast Details

Created by
Music
Podcast Status
Finished
Started
Feb 5th, 2020
Latest Episode
Apr 14th, 2020
Release Period
Daily
Episodes
48
Avg. Episode Length
3 minutes
Explicit
No
Order
Episodic

Podcast Tags

Do you host or manage this podcast?
Claim and edit this page to your liking.
Are we missing an episode or update?
Use this to check the RSS feed immediately.