Dodane do katalogu PL

A curated podcast list by
Creation Date December 19th, 2019
Updated Date Updated May 7th, 2020
 Be the first to like this!
Have something to share?Create your own list of podcasts or episodes!
 1. Naukowo rzecz ujmując, to przygotowywany przez Grzegorza Jasińskiego przegląd najnowszych i najciekawszych informacji prosto z laboratoriów naukowych świata i Polski. Usłyszycie o tym, co odkrywają "nie tylko amerykańscy naukowcy", o budowie wszechświata i mikroświata, życiu na Ziemi i poszukiwaniach życia poza Ziemią. Także o tym, co nowego dowiadujemy się o sobie samych. Warto... wiedzieć...
 2. Cykliczna audycja serwisu https://bezpieczny.blog, w której rozmawiamy o bezpieczeństwie i prywatności w sieci za pomocą prostego języka. Jeżeli chcesz podnieść swoją świadomość odnośnie czyhających tam zagrożeń, to ten podcast jest dla Ciebie!
 3. Podcast reporterski
 4. Radek Kosarzycki (Puls Kosmosu) i Adam Adamczyk (Kwantowo) czyli dwa gwiazdozbiry rozprawiają się z najnowszymi doniesieniami naukowymi i chłoszczą naukową ignorancję.
 5. Katastrofa klimatyczna? Słyszymy o niej coraz więcej. Co dokładnie dzieje się z naszą planetą? Jak możemy temu zaradzić? Czy i jak mogą nam pomóc nowe technologie? O tym jest Zielony Podcast. Zapraszam. Krzysiek Rzyman
 6. Rozmowy o mieście, przestrzeni, transporcie, zmianach klimatu - wszystkim czym zajmujemy się w stowarzyszeniu Miasto Jest Nasze.
 7. Najciekawsze rozmowy o stanie polskich miast przygotowane przez redaktorów "Magazynu Miasta".
 8. (PODCAST ZAWIESZONY) "Czytajta" to klub książki prowadzony przez Alicję i Klaudię. Co dwa miesiące rozmawiałyśmy o książce, którą razem wybrałyśmy. Miłego dnia!
 9. Rozmowy o książkach, pasjach, procesie twórczym i życiu – z autorami, bohaterami książek oraz innymi twórcami rynku czytelniczego w Polsce. Spotkaniom towarzyszą dźwięki światów, o których opowiadają rozmówcy. Gospodarzami podcastu są Paweł Sajewicz i Karolina Oponowicz – redaktorzy Wydawnictwa Agora –oraz Marta Greliak-Telesińska – pasjonatka literatury non-fiction, znana na YouTubie jako Madri.
 10. Podcastowa wersja kanału youtube'owego Jakbyniepaczeć, Kai Szafrańskiej i Janusza Raczyńskiego, poświęconego (głównie) dobrym serialom (głównie) zagranicznym. Zapraszamy do słuchania!
 11. Lista Przebojów Programu Trzeciego jest dla wielu z nas audycją, która była „zawsze”. Od momentu, kiedy po raz pierwszy usłyszeliśmy głos Marka Niedźwieckiego, z wypiekami na twarzy czekaliśmy na kolejne notowania, by odnaleźć w nich swoje ulubione piosenki.
 12. Aksamit, bo Aksamitne Podziemie. Aksamit, bo Aksamitne Poranki. Aksamit, bo to słowo, które niczego nie narzuca, czy raczej - nie stawia ograniczeń.
 13. Szerokie spojrzenie na dalsze i bliższe zakątki naszego globu.

Join Podchaser to...

 • Rate podcasts and episodes
 • Follow podcasts and creators
 • Create podcast and episode lists
 • & much more