Rate Podcast

Episodes of Dloubák

Mark All
Search Episodes...
Druhý zápas s AC Milán, druhá brzká červená karta. A vyloučení, které do velké míry rozhodlo o dalším průběhu zápasu, který Slavia nakonec prohrála 1:3. Na rozdíl od utkání na San Siru byla tato červená karta velmi sporná, zvlášť po intervenci
Po dvou derby byla na vrcholu. Teď se Sparta probudila do týdne, kdy inkasovala dva těžké direkty od Liverpoolu a Plzně a boj o titul se výrazně zdramatizoval. Zápas, ve kterém Viktoria smetla Letenské 4:0, jsme sledovali ve Studiu iSport.cz s
Jízda z obou stran. První poločas, ve kterém si Sparta na Liverpool sundala rukavice a rozdala si to s lídrem Premier League na férovku. Ze zápasu nakonec vyšla výsledkově zpráskaná, ale stejně zanechala dojem. A to i na špičkové české fotbalov
Šesté derby za poslední rok - a každé úplně jiné. To poslední bylo bezgólové, teprve podruhé za posledních osmnáct let. Na předvedenou hru se, pravda, moc dívat nedalo. Přesto přinesl zápas celou řadu témat, která jsme probrali i ve Studiu iSpo
Jeden z nejpamátnějších večerů Sparty za poslední roky - a že už jich za uplynulé měsíce bylo. Letenští zdolali Galatasaray v památném duelu 4:1 a zkompletovali fantastickou sezonu z pohledu českých týmů v evropských pohárech. Tři týmy v osmifi
Sparta po dramatickém průběhu prohrála s Galatasarayem gólem z nastavení 2:3. Letenští zvládli v úvodním duelu play off Evropské ligy dvakrát stáhnout manko soupeře, trefili se Ángelo Preciado a Jan Kuchta. V závěru dokonce mohl vystřelit Praža
Předplaťte si iSport.cz/premium a pusťte si celý rozhovor!Jako první z reprezentantů se Václav Černý veřejně vyjádřil k novému trenérovi národního týmu Ivanu Haškovi. A nevyhýbal se ani nepříjemnějším tématům okolo vzahů v národním týmu. Pod
Trenér, skaut a analytik Miroslav Jirkal byl hostem čtvrtečního studia iSport TV při vítězném utkání Sparty v Limassolu (3:1). „Za celý podzim zkazila jen tři zápasy, klobouk dolů,“ chválil mančaft Briana Priskeho. Osmašedesátiletý expert se pa
Sparta vybojovala jeden ze svých nejlepších výsledků v Evropě pod Brianem Priskem. Výhra nad soupeřem z top pět soutěží vypovídá o posunu Letenských v evropské konfrontaci. I když expert Jakub Podaný brzdí euforii, zdali to byl pod dánským kouč
Postup na EURO i hořkosladký konec trenéra Jaroslava Šilhavého. Turbulentní dva dny z pohledu české reprezentace nakonec dopadly nejlépe, jak mohly, a sice postupem po triumfu 3:0 nad Moldavskem. Mužem zápasu byl nečekaně po skvělém výkonu Tomá
V iSport studiu tentokrát debatovali o zápase trenér Hradce Králové Václav Kotal a bývalý reprezentant a někdejší hráč Sparty či Arminie Bielefeld Petr Gabriel. Kdyby se první poločas nekonal, z hlediska kvality hry by se nic podstatného nestal
Sladké vítězství pro Spartu po ubojovaném výkonu, naopak doslova tragédie pro Baník, že po výborném výkonu nedokázal utkání ani zremizovat. Co chybělo týmu Pavla Hapala a co by si měl odnést? “Tohle je výkon, který snesl měřítko,” řekl po utkán
Od úvodního hvizdu sešívaní nenechali nikoho na pochybách, že tento večer bude patřit Pražanům. Za první půli Římané nevystřelili na Aleše Mandouse ani jednou. Naopak Slavia dominovala v agresivitě a nasazení. José Mourinho udělal hned po pauze
Dlouhých devět let Slavia v Edenu neprohrála s Plzní. Naposledy Viktorii ve Vršovicích dovedl k vítězství Dušan Uhrin, host Dloubáku živě ve Studiu iSport.cz. Až teď ho napodobil Miroslav Koubek, Plzeň nečekaně vykradla slávistickou pevnost a t
V první půli naprostá dominance, po přestávce už ale Sparta místy mohla být i ráda za bod, když fyzicky odešla. “Nejvíc to bylo znát na Kairinenovi, ten se mi po poločase moc nelíbil,” hodnotil utkání i výkony aktérů expert Dloubáku živě ve stu
Zapomeňte na MMA nebo Formuli 1. Nejrychleji rostoucím sportem na světě je podle marketingové specialistky a bývalé švýcarské reprezentantky Bettiny Baer ženský fotbal. Právě někdejší švýcarská mistryně s FC Curych a dnes jedna z nejvyhledávaně
Pro Spartu i Plzeň to byl test reálných sil. A možná i oproti očekávání expertů ve studiu, kteří v kostech cítili překvapení ze strany Viktorie, se jednalo o velmi kvalitně a vítězně zvládnutý zápas ze strany letenského týmu, který vyhrál 2:1.
Fotbal až na druhém místě, bitva titánů mezi Slavií a Spartou byla hlavně o vyřízení si účtů. V hřišti i na hledišti. I to bylo předmětem Dloubáku živě ve Studiu iSport.cz s asistentem trenéra Olomouce Jiřím Saňákem a fotbalovým expertem Luďkem
Velký evropský večer na Letné zažila Sparta, která si po památné demolici Dinama Záhřeb 4:1 vysloužila postup do Evropské ligy. Ve Studiu iSport.cz ho dopodrobna rozebrala sestava v čele se čtyřnásobným mistrem ligy Josefem Hušbauerem, kterého
Výpadky v defenzivě, nechycené tempo na startu druhé půle - a nakonec porážka 1:3 s Dinamem Záhřeb. "Sparta nebyla aktivní jako proti Kodani, to čekání na smrt se jí nevyplatilo," hodnotil výkon Priskeho svěřenců ve studiu iSport.cz bývalý obrá
Hlavně ve druhém poločase skvělý výkon, nakonec ale opět sezona bez Ligy mistrů… Sparta po penaltovém thrilleru s FC Kodaň kouše další zklamání, přestože měla víc ze hry. „Sparta dostala strašně laciné góly. A ten trestňák na 3:3? To se prostě
Kontrolovaný výkon s povytaženou ruční brzdou? Do velké míry ano, Sparta si každopádně z Kodaně veze do odvety velmi příznivý výsledek 0:0. Byť se štěstím, protože v poslední třetině utkání Letenští podle trenéra Davida Horejše neměli potřebnou
Výroční stá sezona pro Baník místo bojů o poháry skončila fiaskem a zemětřesením. Velké renovace ale ostravský klub provádí postupně a sportovní ředitel Luděk Mikloško se teprve po tři čtvrtě roce v pozici pouští do zásadní přestavby kádru. Ost
Jedna z nejdelších ság v historii českého fotbalu je u konce. Dlouhé hledání nového majitele FC Viktoria Plzeň dospělo ke zdárnému konci z pohledu dosavadního vlastníka Adolfa Šádka. Ten pro klub našel nového investora, zároveň v klubu zůstane
Jen pár minut poté, co Sparta zahájila prodej permanentek na nadcházející sezonu, už byly fuč. Přes tři tisíce nových sparťanských abonentů si tak užijí další sezonu na Letné spolu se stávajícími necelými šesti tisíci a uvidí v ní další boj o t