Episode from the podcastWestchnienia do Istnienia

14. Co mi dało macierzyństwo - moja subiektywna lista

Released Tuesday, 22nd December 2020
Good episode? Give it some love!
Przedstawienie w podcaście tematu związanego z macierzyństwem już od dłuższego czasu chodziło mi po głowie. I tak oto jest pierwszy odcinek na ten temat. Dzisiaj chcę Wam opowiedzieć o tym, co dało mi macierzyństwo. Jak się okazuje macierzyństwo dało mi tak dużo, że nie sposób opisać tego w jednym odcinku😊 Spodziewajcie się zatem w przyszłości kolejnego odcinka na ten temat.
To jest moja osobista lista, ale mam nadzieję, że ta lista sprowokuje Was do spisania sobie swojej własnej listy. Na co dzień, w wirze różnych obowiązków, zdarza się nam zapomnieć o tych wszystkich dobrych rzeczach, które daje nam macierzyństwo. Dlatego uważam, że bardzo dobrym pomysłem jest zapisanie sobie wszystkiego na kartce papieru. Dzięki temu będziemy potrafili jeszcze lepiej łapać wszystkie chwile, które mamy okazję spędzić z naszymi dziećmi. Wiadomo, w życiu nie zawsze jest idealnie, ale nawet wtedy, a może zwłaszcza wtedy, warto sobie przypomnieć o tym, jak duży wkład mają nasze dzieci w nasz rozwój. Na początku jest trudno o dystans, ale uwierzcie, po latach jeszcze bardziej docenimy tych wspaniałych nauczycieli, jakich mamy – nasze dzieci!
Zapraszam Was serdecznie do wysłuchania dzisiejszego odcinka!

Creators & Guests

We don't know anything about the creators of this episode yet. You can add them yourself so they can be credited for this and other podcasts.

Episode Reviews

This episode hasn't been reviewed yet. You can add a review to show others what you thought.

This podcast, its content, and its artwork are not owned by, affiliated with, or endorsed by Podchaser.